„Godzila prieš King Kongą“ tampa vieninteliu didžiuoju filmu šį pavasarį

„Godzila prieš King Kongą“ tampa vieninteliu didžiuoju filmu šį pavasarį

Deja, 2021-ieji nestartavo su milžinišku, laukiamų filmų antplūdžiu, kaip tikėtasi. Praėjusią savaitę lyg susitarusios didžiosios Holivudo studijos masiškai paskelbė apie savo didžiųjų projektų perkėlimą iš šių metų pradžios į antrąją pusę.

Kino teatrai su viltimi tikėjosi, kad savo duris pavasarį atvers su naujuoju ir siaubingai uždelstu Džeimso Bondo pasirodymu „Mirtis palauks“ (angl. „No Time to Die“). Šis projektas vėluoja daugiau nei pusantrų metų, o nuolatiniai atidėjimai kainuoja papildomus milijonus „MGM“ studijai, kuri, nepaisant masinių išlaidų, pareiškė atsisakanti atiduoti Džeimsą Bondą internetinėms platformoms. Tačiau buvo nuspręsta, kad atidėjimas šioje situacijoje yra protingesnis sprendimas, nei išleisti filmą šiuo metu – „Mirtis palauks“ premjera dar kartą perkelta – šįsyk  į spalį.

Jam įkandin į rudenį persikėlė ir kiti laukiami projektai: „Tylos zona 2“ (angl. „A Quiet Place 2“), „King‘s Man. Pradžia“ (angl. „The King‘s Man“), „Morbius“, ir daugiau mažesnio masto filmų. Kol kas šiam pavasariui pasiliko devintasis „Greitų ir įsiutusių“ (angl. „Fast and Furious“) filmas bei „Juodoji našlė“ (angl. „Black Widow“), bet studijos rimtai svarsto taip pat pavėlinti jų išleidimus.

Tačiau šįkart didelių projektų gerbėjai bent jau turi ko laukti. „Warner Bros“ studija toliau laikosi pažado išleisti savo 2021 m.  filmus „HBO Max“ platformoje ir paankstino ilgai lauktą Godzilos ir Kingo Kongo susidūrimą, kuris debiutuos vos už dviejų mėnesių. Tai buvo labai skubota ir netikėta – toks masinis projektas kaip „Godzila prieš King Kongą“ (angl. „Godzilla vs Kong“) prieš kelias dienas neturėjo nei oficialaus plakato ar anonso, tačiau studija ištaisė šią problemą išleisdami juos šį savaitgalį. Taigi, Godzila ir King Kongas pradės savo dvikovą kovo 26 d. ir bus prieinama „HBO Max“ platformoje bei atidarytuose kino teatruose.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles