Ar Kapitonas Amerika sugrįš į „Marvel“ visatą?

Ar Kapitonas Amerika sugrįš į „Marvel“ visatą?

„Keršytojai. Pabaiga“ (angl. „Avengers: Endgame“) tvirtai užbaigė pagrindinių superherojų Geležinio žmogaus bei Kapitono Amerikos istorijas, tačiau vienas iš jų vis dar gali įkišti nosį į tolimesnius nuotykius. Praeitą savaitę pasklido gandai, kad „Marvel“ pradėjo derybas su aktoriumi Chrisu Evansu dėl jo sugrįžimo į „Marvel“ visatą. Teigiama, kad planas nėra jį paruošti naujiems Kapitono Amerikos filmams, bet epizodiškai parodyti bent vieną ar du kartus ateities projektuose.

Pasibaigus „Keršytojai. Pabaiga“ filmavimams C. Evansas neslėpė, kad tai buvo paskutinis Kapitono Amerikos pasirodymas, tačiau laikas ir dideli pinigai keičia nuomones, o komiksų filmuose viskas įmanoma. Paklaustas apie dabartinius jo sugrįžimo gandus, C. Evansas trumpai atkirto socialiniame tinkle, kad jam tai taip pat yra netikėtos žinios, tačiau ne paslaptis, kad aktoriai dažnai nuslepia šias naujienas.

Tad „Marvel“ fanai iškart puolė spėlioti, kur Kapitonas Amerika vėl galėtų pasirodyti. Artimiausias projektas šiuo metu yra kovą pasirodysiantis „Disney+“ serialas „Falcon and the Winter Soldier“ (liet. „Sakalas ir Žiemos karys“), tačiau kadangi „Marvel“ ruošiasi eksperimentuoti su multivisatomis, galimybės yra neribotos. Tuo tarpu, laukiama žinių iš „Disney“ studijos, ar šie gandai bus patvirtinti.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles