Naujame Ridley Scotto istoriniame epe Joaquinas Phoenixas vaidins Napoléoną Bonaparte’ą

Naujame Ridley Scotto istoriniame epe Joaquinas Phoenixas vaidins Napoléoną Bonaparte’ą

„Apple“ bendradarbiaudama su prestižiniais režisieriais ir aktoriais plečia savo filmoteką. Studija pasirašė ir finansuoja 2022 metais filmavimus pradėsiantį istorinį epą apie Napoléoną Bonaparte’ą, pavadinimu „Kitbag“ (liet. „Daiktmaišis“) . Jį režisuos Holivudo veteranas Ridley Scottas, o scenarijus rašomas Davido Scarpos, su kuriuo režisierius dirbo prie Gečio pagrobimo dramos „Visi pasaulio pinigai“ (angl. „All the Money in the World“).

Napoléono Bonaparte’o istorija ilgą laiką traukė daugelį talentingų režisierių, ne išimtis ir R. Scottas, kuris ryžosi imtis projekto tik suradęs reikiamą aktorių šiam vaidmeniui. Garsaus prancūzų generolo vaidmuo atiteko Joaquinui Phoenixui, kuris, pasak režisieriaus, yra tinkamiausias aktorius perteikti visą šalį užkariavusio, bet savo asmeninių ambicijų nesugebėjusio išpildyti veikėjo subtilybes. Paskutinį kartą J. Phoenixas bei R. Scottas bendradarbiavo prieš 20 metų filme „Gladiatorius“ (angl. „Gladiator“).

Nepaisant garbaus 83-iejų metų amžiaus, režisierius nepaliauja visus stebinti ambicingais projektais. Kai pandemija sustabdė daugybę filmavimų, R. Scottui pavyko karantino sąlygomis užbaigti filmuoti dar vieną istorinę dramą „Paskutinė dvikova“ (angl. „The Last Duel“) su Mattu Damonu bei Benu Afflecku. O prieš Napoléono Bonaparte’o epą jo laukia tikrais įvykiais paremta drama „Gucci“, kuriame pagrindinį vaidmenį atlieka Lady Gaga.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles