Kevinas Feige’as atskleidžia daugiau detalių apie būsimus „Marvel“ filmus

Kevinas Feige’as atskleidžia daugiau detalių apie būsimus „Marvel“ filmus

Nors ne taip, kaip iš pradžių planuota, „Marvel“ ketvirtoji fazė prasideda šią savaitę su „Disney+“ platformoje debiutuojančiu serialu „WandaVision“, kurio įvykiai gali jungtis su filmuose vykstančiomis istorijomis. Reklamuodamas naują priedą „Marvel“ visatoje, jos prezidentas Kevinas Feige’as neseniai vykusiame interviu atskleidė keletą detalių apie tolimesnius ateities projektus.

Po netikėtos aktoriaus Chadwicko Bosemano mirties „Marvel“ studijai teko pergalvoti visą strategiją, ką daryti su Juodąja Pantera. K. Feige’as patvirtina – „Juodoji Pantera 2“ (angl. „Black Panther 2“) tikrai bus ir režisierius Ryanas Coogleris šiuo metu rašo scenarijų. Tuo tarpu, C. Bosemano vaidmuo tikrai nebus perduotas kitam aktoriui ir niekas nebandys atkurti jo veikėjo kompiuteriniais efektais. Teigiama, kad pagrindinis šios filmų serijos pagrindas visada buvo Vakandos pasaulis, jos kultūra bei mitologija, ir tęsinys vis tiek apsiims šią idėją, bet tuo pačiu nepamirš pagerbti mirusio aktoriaus.

Paklaustas apie dabartinę „Juodosios našlės“ (angl. „Black Widow“) situaciją ir jos išleidimą tarp kino teatrų bei „Disney+“, K. Feige’as atsakė, kad planas yra paprasčiausiai tikėtis geriausio ir, jei įmanoma, išvengti didžiųjų „Marvel“ filmų debiutavimo internetinėse platformose. Su ketvirtąja komiksų visatos faze studija nori vystyti istoriją kino teatruose rodomuose filmuose ir ją paremti „Disney+“ platformoje rodomais serialais, tačiau K. Feige’as teigia, kad šiuo metu jie gali tik laukti atsidarančių kino teatrų, kad „Marvel“ visata tęstųsi kaip planuota.

Daugiausia naujienų buvo pažerta apie nestandartiškiausią jų superherojų Deadpoolą. „Marvel“ prezidentas išsklaidė klausimus dėl šio herojaus ateities – Deadpoolas pilnai prisijungs prie „Marvel“ visatos ir lakstys  filmuose su Keršytojais. Negana to, K. Feige’as pažada išlaikyti nuo serijos neatskiriamą griežtą N-16 reitingą „Deadpool 3“ tęsinyje. Tai bus pirmasis tokio tipo superherojaus filmas iš „Disney“ studijos.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles