Pristatyti visi „Magiškojo Maiko XXL“ aktoriai ir siužetinė linija

Pristatyti visi „Magiškojo Maiko XXL“ aktoriai ir siužetinė linija

Po ilgo laiko tarpo, kurio metu „Maigškojo Maiko XXL“ (angl. „Magic Mike XXL“) kūrybinė grupė mažais gabalėliais pristatinėjo savo filmo kūrybinę grupę ar kitus susijusius dalykus, galiausiai paaiškėjo pilnas aktorių sąstatas. Kino studija „Warner Bros.“ taip pat išplatino ir oficialų filmo siužeto aprašymą.

Naujausi ir paskutinieji aktoriai, prisijungiantys prie filmo tęsinio apie vyrus striptizo šokėjus, yra moteriškojo vaidmens atlikėja Elizabeth Banks, taip pat komikas Donaldas Gloveris ir Michaelas Strahanas. Jie prisijungs prie jau anksčiau paskelbtų aktorių Johnny‘io Deppo sužadėtinės Amber Heard, kimoko Gabrielio Iglesiaso, aktorės Andie McDowell ir Willo Smitho žmonos Jados Pinket Smith. Jie visi kurs vaidmenis su į projektą grįžtančiais pirmosios dalies aktoriais Channingu Tatumu, Joe Manganiello, Mattu Bomeriu ir Alexu Pettyferiu.

Naujausio filmo veiksmas vyks praėjus trims metams po pirmosios dalies įvykių, kai Maikas baigė striptizo šokėjo gyvenimą savo karjeros viršūnėje. Naujausioje dalyje Tampos karaliai bus taip pat pasiryžę baigti savo šlovingas striptizo erelių dienas, tačiau jie tą nori padaryti legendiniu būdu: tiesiog sudeginti namus nuo karščio paskutinio pasirodymo metu Myrtle paplūdimyje, o jiems turėtų talkinti jau ramiai gyvenantis Maikas. Pakeliui į paskutinį pasirodymą vyrukai sustoja Džeksonvilyje ir Savanoje, susitinka su senais pažįstamais ir randa naujų draugų. Kelionės metu Maikas ir kiti vyrukai išmoksta naujų judesių, kurie leis atsikratyti praeities nuodėmių.

Naujausią filmą režisuoja Gregory‘is Jacobsas, kuriam režisieriaus kėdę perleido Stevenas Soderberghas. Pirmosios dalies režisierius taip pat bus naujausiame filme, tačiau jis veiks kaip kinematografas ir čia pasirašo savo slapyvardžiu Peteris Andrewsas.

Primename, kad pirmasis filmas „Magiškasis Maikas“ sulaukė tiesiog stulbinamos finansinės sėkmės. Vos 7 mln. dolerių kainavusi pirmoji dalis uždirbo 20 kartų daugiau – 167 mln. dolerių.

„Magiškasis Maikas XXL“ Lietuvos kino teatrus turėtų pasiekti 2015 metų liepos 1 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles