Filmą pagal garsiausią Agatha Christie romaną kurs „Vaizduotės žaidimo“ režisierius

Rašytojos Agatha Christie romanai net praėjus beveik šimtui metų nuo jų parašymo yra tarp dažniausiai ekranizuojamų knygų visame kino pasaulyje. Anot „The Hollywood Reporter“, šįkart studija „Fox“ užsimojo į didžiuosius ekranus perkelti žymiausią autorės darbą.

Pasak pranešimų, studija jau pradėjo planuoti filmą pagal A. Christie romaną „Ir tuomet neliko nieko“ (angl. „And Then There Were None“). Filmą jau yra pasižadėjęs režisuoti kūrėjas Mortenas Tyldumas. Žymiausias jo darbas kol kas yra praėjusių metų filmas „Vaizduotės žaidimas“ (angl. „The Imitation Game“), tačiau jau greitai jis gali tapti geidžiamiausiu režisieriumi Holivude – jau greitai jis pradės filmuoti itin brangų mokslinės fantastikos filmą „Pakeleiviai“ (angl. „Passengers“) su Chrisu Prattu ir Jennifer Lawrence priešaky.

„Ir tuomet neliko nieko“ yra neabejotinai garsiausia A. Christie knyga. Joje yra pasakojama apie dešimt nepažįstamųjų, kurie yra paslaptingai pakviečiami atvykti į nuošalią salą. Ten pokylio metu jie yra vienas po kito žudomi. 1939 metais išleistas romanas tapo sėkmingiausiu autorės darbu – anot įvairių skaičiavimų, buvo parduota net 100 milijonų knygų.

A. Christie populiarumą atspindi ir tai, koks kiekis jos darbų yra adaptuojami vien šiuo metu. BBC televizija pagal tą pačią „Ir tuomet neliko nieko“ knygą šiuo metu kuria mini serialą, o „Fox“ studija jau kurį laiką planuoja ekranizuoti kitą populiarią A. Christie istoriją „Žmogžudystė Rytų eksprese“ (angl. „Murder on the Orient Express“).

Klasikinio 1945 m. filmo anonsas:

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Magas / 2015 rugsėjo 30

    Dešimt negriukų 🙂