Hugh Jackmanas išrinko aktorių, kuris galėtų tapti naujuoju Erniu

Hugh Jackmanas išrinko aktorių, kuris galėtų tapti naujuoju Erniu

Australų aktorius Hugh Jackmanas, kuris jau beveik du dešimtmečius vaidina populiarųjį „Marvel“ komiksų herojų Ernį, išrinko aktorių, kuris, pasak jo, galėtų tobulai įkūnyti žinomą mutantą ir tuo pačiu perimti iš jo estafetę būsimoje „Iksmenų“ franšizėje.

Kaip teigia aktorius, geriausiu kandidatu šiam vaidmeniui galėtų tapti britų aktorius Tomas Hardy‘is, kuris jau ne kartą pasižymėjo kietais ir labai brutaliais vaidmenimis. Šį teiginį užfiksavo kanalas „MTV“, kuriame aktorius lankėsi dėl asmeninių priežasčių. Savo pasirinkimo jis taip ir nepaaiškino. Tačiau toks pareiškimas tikrai nenustebina. Šiais metais Tomas Hardy‘is suvaidino pačiame kiečiausiame metų, o kai kas sako, kad ir viso dešimtmečio filme „Pašėlęs Maksas: įtūžio kelias“ (angl. „Mad Max: Fury Road“). Negana to, jis taip pat įkūnijo paties Betmeno priešą Beiną 2012 m. Christopherio Nolano režisuotame finaliniame „Tamsos riterio“ trilogijos akorde.

Pats Hughas Jackmanas šiuo metu ruošiasi savo paskutiniam pasirodymui Ernio amplua, kuris turėtų įvykti 2017 metais trečiame soliniame filme „Ernis 3“ (angl. „Wolverine 3“), kuris kaip manoma ir užbaigs visą iki šiol žinomą studijos „20th Century Fox“ kuruojamą filmų seriją apie žymiuosius „Iksmenus“ (angl. „X-Men“).

Šiai dienai aktorius Ernį suvaidino septyniuose filmuose pradedant nuo 2000 metų, kai kino ekranuose pasirodė pirmais serijos filmas. Kitais metais žiūrovai aktorių trumpai galės išvysti filme „Iksmenai: Apokalipsė“ (angl. „X-Men: Apocalypse“), kuris pratęs praeitais metais pasirodžiusią istoriją filme „Iksmenai: Praėjusios ateities dienos“ (angl. „X-Men: Days of the Future Past“). Filmas užsidirbo 758 milijonus dolerių ir tapo daugiausiai užsidirbusiu filmu franšizėje.

Artimiausiu metu H. Jackmanas pasirodys „Peterio Peno“ (angl. „Pan“) naujoje ekranizacijos, kurioje jam atiteko antagonisto vaidmuo. Filmas Lietuvos kino ekranus pasieks spalio 9 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles