„The Elder Scrolls“ žaidimo ekranizacija bus patikėta tik Peteriui Jacksonui

„The Elder Scrolls“ žaidimo ekranizacija bus patikėta tik Peteriui Jacksonui

Kompanija „Bethesda“ patikės žymiosios kompiuterinių žaidimų serijos „The Elder Scrolls“ ekranizaciją tik vienam žmogui – Peteriui Jacksonui – „Žiedų valdovo“ (angl. „The Lord of the Rings“) ir „Hobito“ (angl. „The Hobbit“) trilogijų kūrėjui. Apie tai praneša portalas „Gamespot“.

Pasak kompanijos „Bethesda Softworks“ viceprezidento Pito Hainese‘o, pasiūlymai dėl žaidimo ekranizacijos gaunamos iš kino studijų pastoviai, tačiau jiems tenka kas kart atsisakyti. „Mes nenorime, kad tie žmonės, kurie neturi nieko bendro su mūsų sukurtais „Fallout“, „The Elder Scrolls“ ir „Dishonored“ žaidimų pasauliais, diktuotų mums kažkokias sąlygas.“‘ – pasakė kompanijos viceprezidentas

Žinoma, kompanija gali pakeisti savo nuomonę, jeigu Peteris Jacksonas norės su jais bendradarbiauti ties „The Elder Scrolls“ žaidimo ekranizacija. Nenuostabu, kad žaidimų kompanija turi tokius reikalavimus. Jų „The Elder Scrolls“ serijos žaidimai „Morrowind“ (2002), „Oblivion“ (2006) ir „Skyrim“ (2011) pelnydavo geriausio metų žaidimo apdovanojimus.

Naujausias „The Elder Scrolls“ serijos žaidimas „Legends“ pasirodys šių metų rudenį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles