Nešvankus Billy Bobas Thorntonas sugrįžta pirmajame „Blogojo Santos 2“ anonse

Po trylikos metų nuo jau kultiniu tapusio filmo „Blogasis Santa“ (angl. „Bad Santa“) praėjo išties nemažai laiko, tačiau, net ir po tokios ilgos pertraukos, nešvankus Santa vis dar laukiamas kino teatruose. Tokios pat nuomonės ir studija „Broad Green Pictures“, kurios dėka legenda ir vėl gražinama į kino ekranus.

Antroje dalyje veiksmas suksis aplink suaugusį, bet vis dar keistą Turmaną, kuris kažkada susidraugavo su nešvankiu, alkoholį, moterys ir narkotikus mėgstančiu Kalėdų seneliu Viliu. Šįkart Viliui teks auklėti vaikiną, kaip tapti tikru vyru, nes būdamas dvidešimties vienerių metų, Turmanas elgiasi kaip vaikas.

Juostoje netruks juodojo humoro, keiksmažodžių, keistų pagrindinių herojų veiksmų ir žinoma jokio moralo pasakojimo gale. Akivaizdu, kad filmas turės visą tai, ką turėjo ir originalas, todėl stebėti filmo veikėjų nuotykius kine bus išties smagi pramoga.

„Blogąjį Santą 2“ režisavo Markas Watersas, o pagrindinius vaidmenis filme ir vėl atliko Billy‘is Bobas Thorntonas, Tony‘is Coxas ir Brettas Kelly‘is. Prie jų prisijungė Christina Hendricks, Kathy Bates, Ryanas Hansenas, Jenny Zigrino ir kt.

Juostos premjera įvyks šių metų lapkričio 23 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles