Pirmajame finalinio „Absoliutaus blogio“ anonse Milla Jovovich meistriškai traiško blogiečius

Kino studija „Sony“ ir „Screen Gems“ pagaliau pristatė ilgai lauktos finalinės „Absoliutaus blogio“ (angl. „Resident Evil“) dalies pirmąjį anonsą, kuriame ir vėl išvystame nenugalimą Millą Jovovich. Tai turi būti paskutinis aktorės pasirodymas šioje pernelyg daug metų užsitęsusioje frančizėje, apie kurios baigtį byloja finalinio filmo pavadinimas „Paskutinis skyrius“ (angl. „The Final Chapter“).

Anonsas prasideda dinamiškai, ir lygiai taip pat, kai ir ankstesnių filmų anonsai, apie filmą nepasako nieko. Žinoma tik tiek, jog Alisai ir jos bendražygiams teks stoti į nelygią kovą su paskutiniais ir rimčiausiais bosais norinčiais sunaikinti visą žmoniją.

Filmo atmosfera, bent jau sprendžiant iš anonso, primins trečią dalį, kurioje Alisai irgi teko važinėtis po dykumas su motociklu. Anonsas kaupia savyje detales ir iš kitų serijos dalių, bet labiausiai, savo niūresniu pateikimu, filmas turi nudžiuginti serialo „Vaikštantys numirėliai“ (angl. „Walking Dead“) gerbėjus, kurie šiame pristatyme įžvelgs panašumą su populiariuoju serialu.

Kaip ir praeituose dalyse, žiūrovų lauks daug susirėmimų su galingais priešininkais, daug įspūdingai atrodančių kovų ir ne ką mažiau įspūdingų vaizdo efektų, kuriais prifarširuoti šios frančizės filmai.

Režisieriaus kėdę ir vėl užėmė Paulas W.S. Andersonas. Pagrindinius vaidmenis filme atliko Milla Jovovich, Ruby Rose, Ali Larter, Iainas Glenas, Shawnas Robertsas, Eoinas Mackenas ir kt.

Filmo premjera numatyta 2017 m. sausio 26 dieną.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Virginijus / 2016 rugpjūčio 10

    Jeeega!!!