Danielis Radcliffe‘as neatmeta galimybės grįžti į Hario Poterio pasaulį

Danielis Radcliffe‘as neatmeta galimybės grįžti į Hario Poterio pasaulį

Bet kokia proga apie garsųjį Hario Poterį vaidmenį kamantinėjamas aktorius Danielis Radcliffe‘as pastarosiomis dienomis pasakė kažką, kas informacinius leidinius veda iš proto. Duodamas interviu „Radio Times“ aktorius neatmetė galimybės, kad ateityje dar sugrįš įkūnyti garsiojo veikėjo.

„Viskas priklausytų nuo scenarijaus,“ teigė aktorius. „Aplinkybės turėtų būti tiesiog išskirtinės. Tuo pačiu esu įsitikinęs, kad Harrisonas Fordas tą patį sakė apie Haną Solo ir tik pažiūrėkite, kas nutiko. Todėl dabar aš sakau „Ne“, bet palieku galimybę persigalvoti ateityje.“

Tai yra labiau galimybės neatsisakymas nei kažkoks konkretus patvirtinimas, nors tai nesutrukdė žmonėms pradėti spekuliuoti apie galimą D. Radcliffe‘o sugrįžimą. Visgi tikėtina, kad nauja Hario Poterio dalis niekada neišvys dienos šviesos.

Ir tai nėra problema, kadangi J.K. Rowling sukurtas magiškasis pasaulis šiemet su trenksmu grįžo į populiariąją kultūrą. Spektaklis „Haris Poteris ir užkeiktasis vaikas“ (angl. „Harry Potter and the Cursed Child“), pasakojantis apie Hario Poterio vaikus, Londone pasirodė su trenksmu ir muša lankomumo rekordus. Tuo pačiu šių metų pabaigoje kino teatruose pasirodys filmas „Fantastiški žvėrys ir kur juos rasti“ (angl. „Fantastic Beasts and Where to Find Them“), sukurtas pagal to paties pavadinimo J.K. Rowling knygą ir parodysiantis XX amžiaus pradžios JAV burtininkų pasaulį.

D. Radcliffe‘as iš kino taip pat niekur nedingęs – jį Lietuvos kino teatruose vis dar galima pamatyti filme „Apgaulės meistrai 2“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles