R. Downey‘is Jaunesnysis sutiktų vaidinti Melo Gibsono režisuojamame „Geležiniame žmoguje 4“

R. Downey‘is Jaunesnysis sutiktų vaidinti Melo Gibsono režisuojamame „Geležiniame žmoguje 4“

Duodamas interviu portalui „Deadline“ aktorius Robertas Downey‘is Jaunesnysis sąlyginai užsiminė, kad kurtų vaidmenį ketvirtojoje „Geležinio žmogaus“ dalyje, jei ją imtųsi režisuoti jo bičiulis Melas Gibsonas.

Jei kalbant tiksliau, tai šių konkrečių žodžių pats aktorius nepasakė, tačiau, kaip visuomet, neatsargiai (o gal specialiai?) išleista replika iššaukia labai daug pokalbių ir diskusijų. Žodis – ne žvirblis. Gerai užspeistas į kampą aktorius į konkrečius klausimus dėl ketvirtosios sėkmingos franšizės dalies teatsakė „Teisingai“ ir „Kodėl ne?“. To užteko, kad viltis dėl ketvirtosios dalies pasirodymo atsirastų.

Melas Gibsonas turi nemažai sunkumų su grįžimu į Holivudą. Jis kuriam laikui buvo galutinai eliminuotas iš industrijos, kai prisigėręs viešai išsidergė iš žydų. Kas kas, bet aktoriai turėtų žinoti, kad net jei esi antisemitas, negali reikšti viešų pareiškimų tokia tema mieste (na, gal labiau rajone), kurį savo rankomis žydai ir pastatė. Panašių problemų (su svaigalais) turėjo ir aktorius R. Downey‘is Jaunesnysis. Tačiau būtent Melas Gibsonas ištiesė pagalbos ranką aktoriui, kai jam buvo sunkiausia ir kai studijos nenorėjo jo samdyti dėl problemų su priklausomybėmis. Nuo to laiko jie – vieni geriausių bičiulių. R. Downey‘is Jaunesnysis atsiimdamas vieną apdovanojimų savo kalbos metu paprašė Holivudo atleisti Gibsonui ir vėl priimti jį į aktorių gretas.

Tačiau kalbos išlieka kalbomis. Jau esame girdėję tvirtą R. Downey‘io Jaunesniojo pareiškimą, kad ketvirtosios dalies nebus ir, kad jis neketina dar kartą vaidinti geležinio žmogaus ne „Keršytojų“ filme. Taigi, bus matyt, kaip viskas pasisuks.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles