Po įtempto laikotarpio Andrew Garfieldas daro pauzę savo karjeroje

Po įtempto laikotarpio Andrew Garfieldas daro pauzę savo karjeroje

Aktorius Andrew Garfieldas skelbia, kad po intensyvaus 2021-ųjų metų laikotarpio, jis daro pertrauką. Neišsigąskite, tai tikrai ne karjeros pabaiga, o paprasčiausiai užtarnautas poilsis. Andrew Garfieldas, netrukus pasirodysiantis savo pirmojoje televizijos rolėje ir įkūnysiantis detektyvą „FX“ studijos seriale „Po dangaus vėliava“, oficialiai pranešė apie savo užtarnautą poilsį.

Praeiti metai Andrew Garfieldui buvo itin aktyvūs, vaidinęs net dviejuose „Oskarų“ nominacijas pelniusiuose filmuose, iš kurių viena priklausė jam pačiam už geriausio aktoriaus vaidmenį („Tik tik…Būm!“) bei dar kartelį užsidėjęs žmogaus voro kostiumą pasirodė kaip Peteris Parkeris filme „Žmogus Voras: nėra kelio atgal“, tad jo sprendimas nei kiek nestebina.

Viename iš interviu, paklaustas, ko galime tikėtis toliau, jis sakė „Aš šiek tiek pailsėsiu. Man reikia persvarstyti ką aš noriu daryti toliau, kuo aš noriu būti ir kurį laiką pagyventi kaip eilinis žmogus. Tas apdovanojimų sezonas lyg skalbimo mašina. Man tiesiog reikia pabūti paprastu žmogumi.“ Toks jo pasisakymas, be abejonės, yra apie jau minėtus „Oskarus“ ir daugybę kitų tais metais vykusių apdovanojimų ceremonijų. Aktoriaus komentarai taip pat visiškai sutampa su tuo, kad jo pavardės nėra tarp jokių, artimiausiu metu dieną išvysiančių projektų.

Linkime Andrew Garfieldui pasimėgauti tikrai užsitarnautu poilsiu ir visi nekantriai lauksime jo ateities projektų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles