Baigtas filmuoti naujasis „Doom“ filmas

Baigtas filmuoti naujasis „Doom“ filmas

Taip, nustebote ne tik jūs – iš reakcijų internete panašu, jog tai, kad „Universal Pictures“ kuria dar vieną „Doom“ filmą, daug kam buvo naujiena. Balandį nutekėjo informacija, kad pradedamas filmuoti adaptacijos perdirbinys, tačiau tai nesusilaukė itin didelės reakcijos.

Pirmasis „Doom“ su Dwayne Johnsonu ir Karlu Urbanu pasirodė 2005-aisiais, tačiau filmas nesulaukė nei finansinės (uždirbti 56 mln. JAV dolerių, nors filmo biudžetas buvo 60 mln.), nei kritikų (19% „Rotten Tomatoes“) sėkmės. Tai vienas iš klasikinių atvejų, kai populiarų kompiuterinį žaidimą bandoma perkelti į didžiuosius ekranus, tačiau ne itin sėkmingai.

Turint omenyje, kad naujausias „Doom“ pasirodė 2016-aisiais ir tikrai nesukėlė tokio lygio reakcijos, kaip 1993-ųjų pirmasis žaidimas, padaręs nemažą įtaką jų kūrėjams, sunku suprasti, kas paskatino studiją imtis pakartotinės šio filmo adaptacijos.

Informacija apie kitais metais pasirodysiantį „Doom“ kruopščiai slepiama, tačiau žinoma, kad režisieriaus pareigas užima Tony Giglio („Chaosas“, 2005), o pagrindinius vaidmenius atlieka Amy Manson („Senų senovėje“/„Once Upon a Time“) bei Luke Allen–Gale („Viešpatavimas“/ („Dominion“). Tiesa, dar neskelbiama, ar filmas bus rodomas kinuose – gali būti, kad tai mažesnio biudžeto filmas, kuris bus leidžiamas tik skaitmeniniu ir materialiu formatu.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles