Nukelta septintojo „Sostų karų“ sezono premjera

Nukelta septintojo „Sostų karų“ sezono premjera

Prieš kelias savaites pasibaigęs šeštasis „Sostų karų“ (angl. „Game of Thrones“) sezonas vis dar kaitina gerbėjų aistras. Ir kol pastarieji spėlioja, kaip toliau rutuliosis G. R. R. Martino pasaulis, serialo kūrėjai skelbia liūdnas žinias – nukelta septintojo sezono premjera.

Tradiciškai naujas sezonas debiutuodavo Balandžio mėnesį (išskyrus trečiajį sezoną, kuris pasirodė kovą), tačiau šįsyk serialu gerbėjai galės džiaugtis vėliau dėl kiek neįprasto kaltininko, kuris yra.. oras! „Šią akimirką mes vis dar neįsivaizduojame, kada žiūrovų teismui pristatysime naujausias serijos, tačiau bėda slypi ore. Debiutas turėtų įvykti kitais metais, tačiau šiek tiek vėliau, nei esame įpratę. Beje, kaip patys matėte, Westerose šiuo metu atėjo žiema, o mūsų filmavimo lokacijose vis dar kepina saulė, todėl yra visiškai nelogiška pradėti filmuoti jau netrukus. Tai ir yra pagrindinis faktorius, priversiantis mus šiek tiek pavėlinti darbų pradžią. Septintą sezoną žadame kurti gerokai niūresniu, todėl privalome ištaikyti ir tam reikalingą debesuotumą“, – atskleidė Davidas Benioffas ir Danas Weissas.

Žvelgiant į šeštąjį sezoną, nors jo žiūrimumas ir buvo aukščiausias iš visų rodytų, tačiau serialo kritikai jį vertina silpniausiai.

Skelbiama, kad septintas sezonas turės tik septynias serijas, tuo tarpu 2018 metais pasirodysiantis aštuntas – tik šešias.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles