Lucas Hedges’as ir Sterlingas K. Brownas vaidins muzikiniame filme „Bangos“

Lucas Hedges’as ir Sterlingas K. Brownas vaidins muzikiniame filme „Bangos“

„Oskarui“ nominuotas aktorius Lucas Hedges’as, pasirodęs filmuose „Trys stendai prie Ebingo, Misūryje“ („Three Billboards Outside Ebbing, Missouri“) bei „Lady Bird“ ir Sterlingas K. Brownas („Juodoji Pantera“/ „Black Panther“) jungia pajėgas ir tikėtina, jog kartu pasirodys filme  „Bangos“ (angl. „Waves“). Juostą režisuoja Trey Edwards Shultsas, pernai pagarsėjęs po filmo „Tai pasirodo naktį“ („It Comes at Night“).

Schultsas ir režisuos, ir rašys filmo scenarijų. Filmavimo darbų pradžia numatyta rugpjūtį – šiuo metu dar renkami likę aktoriai.

Skelbiama, jog „Bangos“ bus muzikinė drama, pasakosianti apie energingą paauglių ir jaunimo gyvenimą. Juosta pasakos apie dvi jaunas poras. Tiesa, tai nebus miuziklas kaip „Kalifornijos svajos“ („La La Land“) – muzika čia atliks nenutrūkstamo muzikinio takelio vaidmenį ir visas filmas bus sinchronizuojamas su garsu. Dėl muzikinės dalies galime būti ramūs – ji patikėta Oskarų laimėtojams Trentui Reznorui iš grupės „Nine Inch Nails“ ir Atticus Rossui. Pora kartu dirbo prie keleto Davido Fincherio filmų, tokių kaip „Dingusi“ („Gone Girl“) bei „Socialinis tinklas“ („The Social Network“).

Filmo pasirodymo data dar neskelbiama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles