Per klaidą buvo nutekintas „Keršytojų 4“ pavadinimas?

Per klaidą buvo nutekintas „Keršytojų 4“ pavadinimas?

Po „Keršytojų: Begalybės karo“ (angl. Avengers: Infinity War) pasirodymo visi pasaulio fanai bando įminti mįslę – kaip gi vadinsis naujasis „Marvel“ filmas? Likus jau mažiau nei metams iki ketvirtosios galingiausių pasaulio herojų dalies pasirodymo pavadinimas vis dar oficialiai nepaskelbtas. Filmo režisieriai broliai Russo labai kietai užspaudę bando išlaikyti šią paslaptį, bet panašu, jog ne visi geba tai daryti.

Nors anksčiau spekuliacijų buvo įvairiausiu, kol kas pati įtikimiausia, atrodo, pasirodė vieno žmogaus gyvenimo aprašyme. Trentas Opalochas – kinematografas, filmavęs „Kapitoną Ameriką: Pilietinį karą“ (angl. Captain America: Civil War) ir „Keršytojus: Begalybės karą“ sumąstė papildyti savo įspūdingą darbų sąrašą ir įrašė būtent ketvirtosios dalies pavadinimą. Kaip buvo rašome autoriaus oficialiame puslapyje, filmas turi vadintis „Keršytojai: Žaidimo pabaiga“ (angl. Avengers: End Game).

Tiesa tai, ar ne, kol kas dar nėra aišku, mat nei „Marvel“ studijos atstovai, nei broliai Russo šio „nutekinimo“ nepatvirtino. Tačiau dar daugiau šią versiją patvirtina ir faktas, jog kažkam pastebėjus šį pavadinimą kinematografas greitai pataisė įrašą tiesiog į „Keršytojai 4“ ir dabar jis yra būtent toks.

Koks iš tiesų bus pavadinimas – sužinosime, greičiausiai, jau netrukus, mat artėjant premjerai neužilgo turėtume sulaukti ir pirmojo visatą užbaigiančio filmo anonso. O kol kas telieka laukti, tiesa tai ar dar vienas studijos triukas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles