Naujam „Žmogui-vorui“ surado blogiuką

Naujam „Žmogui-vorui“ surado blogiuką

Gavęs oficialų pavadinimą, naujausias filmas apie Žmogaus-voro nuotykius susirado pagrindinio antagonisto atlikėją. Studija „Sony“ ir „Marvel“ pasirinko Oskarui už dramą „Žmogus-paukštis“ (angl. „Birdman“) nominuotą aktorių Michaelą Keatoną, tačiau neatskleidė, kokį būtent priešą aktorius turės suvaidinti.

Pasak aktoriui artimų žmonių, jis dar tik pradėjo derybas su studijomis, tačiau tikėtina, jog jos bus sėkmingos. Tačiau kartu sklinda kalbos, kad filme „Žmogus-voras: sugrįžimas namo“ (angl. „Spider-man: Homecoming“) gali pasirodyti ne vienas priešas. Pasak šaltinių, juostoje pirmą kartą kino ekranuose gali pasirodyti Grifas (angl. Vulture), kurį matomai ir turės suvaidinti Michaelas Keatonas. Žinoma, aktorius jau turi patirties skraidyme, nes visgi būtent jis pirmą kartą kine suvaidino Betmeną, o prieš du metus pasirodė Oskariniame filme „Žmogus-paukštis“.

Žmogaus-voro kostiumą apsivilks jaunasis talentas Tomas Hollandas, kurio pirmąjį pasirodymą šiame amplua galėsime įvertinti jau netrukus filme „Kapitonas Amerika: pilietinis karas“ (angl. „Captain America: Civil War“). Tie, kurie jau matė filmą, labai giria aktorių ir jo suvaidintą Žmogų-vorą.

„Žmogus-voras: sugrįžimas namo“ į viso pasaulio kino teatrus atkeliaus 2017 m. liepos 6 dieną.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. AntMan / 2016 balandžio 17

    Sklinda gandai,kad Robert Downey JR gali suvaidinti solianiame zmogaus voro filme su Iron Man kostiumu. tik neturi dar jokio kontrakto.Kazkas yra planuojama, kad Solinis filmas uzdirbtu