Kuriamas serialas pagal filmą „Infiltruoti“

Kuriamas serialas pagal filmą „Infiltruoti“

Martino Scorsese kriminalinė drama „Infiltruoti“ (angl. „The Departed“) prisijungia prie ilgo sąrašo filmų, adaptuojamų į serialus. „Variety“ praneša, kad filmu susidomėjo savo akiratį plečianti „Amazon“ kompanija.

Projektą „Amazon“ įgyvendins kartu su „Warner Bros.“ studijos televizijos padaliniu bei Brado Pitto, prodiusavusio „Infiltruotus“, kompanija „Plan B“.

Už serialą bus atsakingas Holivude rimtesnio pėdsako dar nepalikęs scenaristas Jasonas Richmanas. Prieš kelis metus jis prodiusavo televizijos serialus „Detroitas 1-8-7“ (angl. „Detroit 1-8-7“) bei „Laimingasis septynetas“ (angl. „Lucky 7“).

„Infiltruotų“ serialas pasakos kiek kitokią istoriją nei didelio populiarumo sulaukęs filmas. Šįkart jaunas policininkas bus infiltruotas į lotynų amerikiečių gaują, kurioje jis turės varžytis su į policiją infiltruotu gaujos nariu. Pasak „Variety“, pagrindinis serialo įkvėpimo šaltinis bus Hong Konge sukurtas 2002 m. filmas „Dviguba rokiruotė“ (angl. „Internal Affairs“), pagal kurį buvo sukurti „Infiltruoti“.

2006 metais pastatyta M. Scorsese juosta neretai įvardijama tarp geriausių šio amžiaus Holivudo projektų. Williamo Monahano rašytame ir beveik 300 mln. dolerių pasaulyje uždirbusiame filme, pasakojusiame apie sudėtingą nusikaltėlių ir policijos konfliktą, vaidino tokie aktoriai kaip Leonardo DiCaprio, Mattas Damonas, Alecas Baldwinas, Markas Wahlbergas bei Jackas Nicholsonas. Už šį filmą M. Scorsese pirmą kartą buvo apdovanotas Oskaru kaip geriausias režisierius.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles