„Forbes“ paskelbė, kurios aktorės uždirba daugiausiai

„Forbes“ paskelbė, kurios aktorės uždirba daugiausiai

Kalbėjimas apie Holivude vyraujančią diskriminaciją davė savų vaisių: apie kino industrijos įprotį aktorėms mokėti mažesnius atlyginimus nei tą patį darbą atliekantiems aktoriams nuolat užsimenanti Jennifer Lawrence jau antrus metus iš eilės triumfuoja daugiausiai apmokamų Holivudo moterų sąraše.

Tokį sąrašą tradiciškai paskelbė „Forbes“, apskaičiavę, kad 2016 metais tarp moterų niekas neprilygo Jennifer Lawrence, uždirbusiai net 46 mln. dolerių. Pagrindiniai aktorės pajamų šaltiniai – tam tikras procentas nuo paskutinės „Bado žaidynių“ dalies uždarbio bei čekis už šį rudenį pasirodysiančią mokslinės fantastikos juostą „Pakeleiviai“ (angl. „Passengers“), siekiantis net 20 mln. dolerių.

Nuo J. Lawrence ženkliai atsilieka antrąją vietą sąraše užimanti Melissa McCarthy. Didžiausia komedijų žvaigždė šiuo metu, M. McCarthy per metus (kuriuos „Forbes“ skaičiuoja nuo 2015 m. birželio iki šių metų birželio) uždirbo 33 mln. dolerių. Spėjama, kad už filmą „Vaiduoklių medžiotojai“ (angl. „Ghostbusters“) ji gavo daugiau nei 10 mln.

Brangiausiųjų trejetą užbaigia Scarlett Johansson. „Forbes“ teigimu, per metus 25 mln. dolerių uždirbusi aktorė gavo net 17.5 mln. už pasirodymą filme „Dvasia šarvuose“ (angl. „Ghost in the Shell“), kuris dar prieš pasirodymą yra kritikuojamas dėl to, kad amerikietė įkūnys azijietei skirtą vaidmenį.

Nors „Forbes“ nepateikė daug palyginimų tarp vyrų ir moterų – daugiausiai uždirbusių vyrų dešimtukas turėtų būti paskelbtas ketvirtadienį, – tyrime buvo pastebėta, kad tik keturios aktorės uždirbo daugiau nei 20 mln. dolerių, kai tuo tarpu tai pasiekusių vyrų yra aštuoniolika.

Į aktorių uždarbį taip pat buvo įtraukti ir atlygiai, gauti už įvairias reklamas.

Daugiausiai uždirbančios aktorės:

10. Deepika Padukone, 10 mln. dolerių
9. Mila Kunis, 11 mln. dolerių
8. Julia Roberts, 12 mln. dolerių
7. Amy Adams, 13.5 mln. dolerių
6. Charlize Theron, 16.5 mln. dolerių
5. Fan Bingbing, 17 mln. dolerių
4. Jennifer Aniston, 21 mln. dolerių
3. Scarlett Johansson, 25 mln. dolerių
2. Melissa McCarthy, 33 mln. dolerių
1. Jennifer Lawrence, 46 mln. dolerių

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles