Kino kritikams filmas „Warcraft: Pradžia“ nepatiko

Kino kritikams filmas „Warcraft: Pradžia“ nepatiko

Kino kritikai iš pačių žinomiausių pasaulio leidinių, rašančių apie kiną, buvo negailestingi filmui „Warcraft: Pradžia“ (angl. „Warcraft“), kurį režisavo filmų „Mėnulis“ (angl. „Moon“) ir „Išeities Kodas“ (angl. „Source Code“) kūrėjas Duncanas Jonesas.

Šiuo metu filmo reitingas populiariausiame kino kritikų recenzijų resurse „Rottentomatoes“ nusirito iki 25 procentų, kuriuos sudaro 14 apžvalgų. Portale „Metascore“ reitingas siekia 37 procentus, tačiau ten nėra nė vienos teigiamos recenzijos, o tik neigiami arba maišyti atsiliepimai.

Žiūrovų reitingas portale „IMDB“ iš 9,3/10 nusirito iki 8,2/10. Tačiau tai tik užsienio žiūrovų nuomonė, kurie jau galėjo pamatyti filmą nuo gegužės 26 dienos. Amerikiečiai filmą pamatys tik nuo birželio 10 dienos, todėl viskas dar gali pasikeisti.

Filmui Šiaurės Amerikoje žadamas ne itin geras startas, kuris iš 35 mln. dolerių buvo sumažintas iki 25 mln. dolerių. Tai reiškia, kad juostai per premjerinį savaitgalį nepavyks aplenkti tokių filmų kaip „Išvarymas 2“ (angl. „The Conjuring 2“) ir „Apgaulės meistrai 2“ (angl. „Now You See Me 2“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles