Hugo Weavingas negrįš į ketvirtą „Matricos“ filmą vaidinti agento Smito

Hugo Weavingas negrįš į ketvirtą „Matricos“ filmą vaidinti agento Smito

Ketvirtojo „Matricos“ (angl. „The Matrix“) filmo kūrėjai vis dar atsirinkinėja, kurie veikėjai sugrįš į naują istoriją. Jau žinoma, kad aktoriai Keanu Reevesas bei Carrie-Anne Moss vėl pasirodys kaip pagrindiniai serijos herojai Neo ir Triniti. Tuo tarpu Lawrenceas Fishburnas, žinomas kaip Neo mokytojas Morfėjas, šį kartą prie komandos neprisijungs. Dabar paskelbta, kad atkrito ir dar viena svarbi figūra. Aktorius Hugo Weavingas, vaidinęs ikonišką serijos blogiuką agentą Smitą, taip pat nepasirodys naujame projekte.

Aktorius buvo priverstas atsisakyti vaidmens ketvirtoje „Matricoje“ dėl nesuderinamo tvarkaraščio. Šiuo metu jis vaidina spektaklyje „The Visit“ (liet. „Vizitas“) , kuris bus rodomas Londono nacionaliniame teatre iki gegužės 13 dienos. H. Weavingas kartu su filmo režisiere Lana Wachowski bandė suderinti abiejų projektų grafikus, kad aktorius spėtų visur. Nepavykus to padaryti, filmo produckija judėjo toliau ir H. Weavingas prie jo neprisijungs.

Nors ketvirtojo filmo siužetas dar yra nežinomas, spėjama, kad agentas Smitas buvo įrašytas į scenarijų, žinant, kad režisierė L. Wachowski bandė suderinti H. Weavingo įsipareigojimus spektakliui ir įtraukti jį į projektą. Aktoriui atkritus, galima spėlioti, ar jo veikėjas apskritai pasirodys tęsinyje, ar bus surastas naujas jo pakaitalas. O gal tiesiog į darbą vėl bus paleisti brangūs kompiuteriniai efektai?

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles