Julia Roberts vaidins ir prodiusuos filmą „Betmeno vaikis“

Julia Roberts vaidins ir prodiusuos filmą „Betmeno vaikis“

Graudžias istorijas mėgstantis Holivudas, panašu, sulauks dar vieno už širdies griebiančio filmo, paremto tikra istorija. Kaip praneša žiniasklaida, Oskaro laureatė aktorė Julia Roberts vaidins ir prodiusuos filmą „Betmeno vaikis“ (angl. „Batkid“). Vaidybinis filmas bus paremtas dokumentine juosta „Betmeno vaikio pradžia: noras, kurį išgirdo visas pasaulis“ (angl. „Batkid Begins: The Wish Heard around the World“), kurios premjera yra numatoma jau šią savaitę Slemdenso kino festivalyje.

Dokumentiniame filme yra pasakojama apie penkiametį berniuką Milesą Scottą, kuriam buvo diagnozuota leukemija. Vienintelė berniuko svajonė buvo vienai dienai tapti Betmenu – žymiuoju komiksų herojumi. Organizacija „Make-A-Wish“ pasiryžo šį berniuko norą paversti realybe ir vienai dienai jo gimtąjį San Francisko miestą Kalifornijoje paversti Betmeno saugomu Gotamo miestu. Prie šios kampanijos galiausiai prisijungė tūkstančiai savanorių, miesto vadovai ir daugelis verslo kompanijų.

Ilgainiui viskas peraugo į kur kas rimtesnį projektą, susilaukusį ypač daug dėmesio socialiniuose tinkluose, kur, įvairiais skaičiavimais, 2013 metų lapkričio 15 dieną vykusį renginį stebėjo apie milijardą žmonių. Tą dieną San Franciskas tapo tikruoju Gotamu, o Betmenu persirengęs penkiametis padėjo jau suaugusiam Betmenui gelbėti žmones nuo įvairių pavojų. Į šią akciją įsijungė net JAV prezidentas Barackas Obama, pasveikinęs vaiką su gerai atliktu darbu.

Projektas tapo bene plačiausiai visame pasaulyje nuskambėjusiu kada nors organizuotu labdaros renginiu, todėl nenuostabu, kad Holivudas iš šios istorijos bandys pasipelnyti. Kol kas neaiški nei filmo premjeros data, nei jo kūrybinė komanda, tačiau vien J. Roberts vardas turėtų pritraukti nemažą publikos dėmesį. Tinkamai papasakota tokio tipo istorija gali pretenduoti ir į Oskarų apdovanojimus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles