Galimai surastas dar vienas „Žaliasis žibintas“

Galimai surastas dar vienas „Žaliasis žibintas“

Žinomų franšizių „Greiti ir įsiutę“ (angl. „The Fast and the Furious“) ir „Transformeriai“ (angl. „Transformers“) žvaigždė Tyrese‘as Gibsonas savo „Instagram“ paskyroje patalpino daug pasakančią iliustraciją su prierašu, kuris akivaizdžiai patvirtina jo dalyvavimą naujoje žymaus „DC“ komikso herojaus „Žalioji žibinto“ (angl. „Green Lantern“) ekranizacijoje. Po paveiksliuku puikuojasi prierašas: „Priesaika buvo duota“.

Į leidinio „Entertainment Tonight“ prašymą paaiškinti šį savo skelbimą, aktorius atsakė ganėtinai neutraliai: „Yra dalykai apie kuriuos aš kol kas negaliu kalbėti. Bet, galiu jus patikinti: jeigu kažkas įvyks, tai bus gerbėjų valia. Vienareikšmiškai viskas tik dėl jų. Aš buvau savo namuose ir mačiau, kad gerbėjai pradėjo kurti tuos mėgėjiškus video, kuriuose aš Žaliasis žibintas, ir siusti man į paštą. Aš ir pats esu didelis jo gerbėjas, todėl į atsiųstus video sureagavau visai rimtai. Aš ištariau priesaiką ir nuėjau į studiją „Warner Bros.“ aptarti galimo mano pasirodymo šiame amplua. Mes kai ką aptarėme. Pažiūrėsim, kas iš to gausis“, – pakomentavo aktorius.

Visai neseniai rašėme, jog studija „Warner Bros.“ norėtų pristatyti ne vieną, o kelis Žaliojo žibinto korpuso karius, vienu iš kurių bus Džonas Stiuartas. Visai tikėtina, jog būtent jį ir turėtų suvaidinti T. Gibsonas. Kaip pranešėme anksčiau, kitą Žaliąjį žibintą turėtų įkūnyti Chrisas Pine‘as.

Jeigu tikėti aktoriaus patalpinta iliustracija į „Instagram“, solinis „Žaliojo žibinto“ filmas bus pristatytas ne anksčiau 2020 m., tačiau šis herojus turėtų pasirodyti bent jau trumpam filme „Teisingumo lyga“ (angl. „Justice League“), kurio premjera numatyta 2017 metais.

Studijos „Warner Bros.“ atstovai kol kas nekomentuoja šios informacijos.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles