Trečiojoje „Keršytojų“ dalyje išvysime dar vieną blogiuką

Trečiojoje „Keršytojų“ dalyje išvysime dar vieną blogiuką

Kino studija „Marvel“, šiuo metu Atlantoje filmuojanti juostą „Kapitonas Amerika: Pilietinis karas“ (angl. „Captain America: Civil War“) ir besiruošianti „Daktaro Streindžo“ (angl. „Doctor Strange“) filmavimo darbams Londone, pagrindinius šių filmų personažus gali suvesti į vieną projektą. Po abiejų šių filmų pristatymo 2016 m., „Marvel“ imsis projekto „Keršytojai: Begalybės karas“ (angl. „Avengers: Infinity War“), kurio pirma dalis turėtų pasirodyti 2018 m., o antroji – 2019 metais. Studija jau pradėjo aktorių atranką trečiajai „Keršytojų“ daliai – manoma, kad „Marvel“ ieško aktoriaus, kuris įkūnys vieną didžiausių komiksų serijos blogiukų.

Kol kas tai nėra oficialiai patvirtinta, tačiau panašu, kad kino studija ieško aktoriaus, kuris vaidins Magusą – blogąją Adamo Varloko pusę, kuri atsiskiria nuo jo kūno ir sukuria Begalybės pirštinę (angl. Infinity Gauntlet). Magusas, įgyvendindamas Tanoso (akt. Josh Brolin) planą sukurti blogio valdomą pasaulį, taip pat suburia Šauniausių Žemės didvyrių antrininkų komandą.

Tai pirmas kartas, kai kalbama apie Maguso įtraukimą į „Keršytojus“, tačiau sprendžiant iš aktorių sąrašo, kol kas neaišku, ar jį bus galima išvysti ir ketvirtojoje dalyje. Kol kas taip pat nėra žinoma, ar kino studija skelbs aktorių atranką Adamo Varloko vaidmeniui šiame filme.

Šiuo metu yra aišku, kad naujame filme tikrai bus galima išvysti Robertą Downey Jaunesnįjį (Geležinis žmogus), Chrisą Hemsworthą (Toras), Joshą Broliną (Tanosas) ir Chrisą Evansą (Kapitonas Amerika), tuo tarpu Jeremy Renneris (Sakalo akis), Samuelis L. Jacksonas (Nikas Fiuris), Markas Ruffalo (Halkas) ir Scarlett Johansson (Juodoji našlė) kol kas nėra minimi.

„Keršytojai: Begalybės karas. 1 dalis“ viso pasaulio kino teatrus pasieks 2018 m. gegužės 4 dieną, o pratęsimas bus išleistas lygiai po metų, gegužės 3 dieną.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. doomsday / 2015 birželio 30

    dr strange yra dormammu pasiuntinys ir tarnas nieko vertas kaip ir visi captain amerika ir iron manai ,idomu kada marvelis sukurs filma su galingais veikejais,nes kol kas tikram komiksu megejui kaip as sitie filmai kur santykius aiskinasi bejegiai nebvykeliai kelia juoka,komiksuose captai su iron manu net negaletu dalyvaut jokioi kovoi