Pasirodė pirmasis pilnas „Išvirkščias pasaulis“ anonsas

Animacijos studija „Pixar“ paviešino pirmąjį pilnos trukmės (arba tiesiog antrąjį) naujojo jų animacinio darbo „Išvirkščias pasaulis“ (angl. „Inside Out“) anonsą. Filmą mažiesiems ir suaugusiems pristatys „Aukštyn“ (angl. „Up!“), „Monstrų biuro“ (angl. „Monsters, Inc.“) ir kitų animacinių „Pixar“ šedevrų režisierius Pete‘as Docteris.

Pirmajame pilname anonse rodoma daugiau viena scena, kurioje susipina ir šeimyninis gyvenimas ir šeimos mintys. Skirtumas tas, kad šioje juostoje ir yra akcentuojamos mintys, arba kitaip – jausmai. Per nepilnas dvi minutes parodyta scena iš esmės atskleidžia kaip galvoja ir veikia moterys, vyrai ir kokie nestabilūs yra vaikai.

„Išvirkščias pasaulis“ pasakos apie vienuolikmetę mergaitę Railę Anderson, kuriai vadovauja supersonifikuotos jos emocijos. Kai mergaitė iškraustoma iš namų į kitą miestą, kad tėvas galėtų pradėti dirbti San Franciske, Baimė, Liūdesys, Pyktis, Šleikštulys ir Džiaugsmas bando padėti mergaitei susitvarkyti su staigiomis permainomis.

Jau dabar atrodo, kad filmas išsiskirs unikalumu, bus smagus ir be galo juokingas. Jis atrodo bus toks, kokius „Pixar“ darbus mes buvo pratę matyti anksčiau.

Balsus animaciniam filmui paskolina Kaitlyn Dias, Billas Haderis, Phyllis Smithas, Lewisas Blackas, Mindy Kaling, Amy Poehler ir kiti aktoriai.

„Išvirkščias pasaulis“ kino teatrus turėtų pasiekti kitų metų birželio 19 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles