Naujausio Džeimso Bondo filmo biudžetas perkopė 300 milijonus dolerių

Naujausio Džeimso Bondo filmo biudžetas perkopė 300 milijonus dolerių

Vienam laukiamiausių 2015 metų filmų, 24-ajai ilgiausiai trunkančios kino franšizės apie žinomiausio pasaulyje šnipo Džeimso Bondo nuotykius daliai „Spektras“ (angl. „Spectre“), iškilo problemos. Kaip teigia žinių kanalas CNN, juostos biudžetas išaugo iki neregėto veiksmo filmams mąsto – 300 milijonų dolerių.

Šis mažytis incidentas leido sunerimti studijoms „MGM“ bei „Sony“, kurios pareikalavo sumažinti finansines sąnaudas iki 250 milijonų. Būtent toks ir buvo pirminis juostos biudžetas, kurį užtvirtino juostos prodiuserė Barbara Broccoli ir 24-ojo filmo režisierius Samas Mendesas. Pasak šaltinių, studijos „MGM“ vadovas Jonathanas Glickmanas viename iš laiškų filmo prodiuserei B. Broccoli pasiūlė kelias išeitis, kurios galėtų sumažinti filmavimo išlaidas.

„Itališkos vilos scenas reikėtų perkelti į Didžiąją Britaniją. Taip pat sumažinkite vagonų skaičių traukinio scenoje bei panaikinkite draminę finalo sceną lyjant lietui, kurios leistų sutaupyti specialiesiems efektams.“ – sakė J. Glickmanas.

Juostos prodiuserė B. Broccoli atvirame laiške pranešė, kad nesiruošia atsisakyti vagonų traukinio scenoje bei jai nepavyko rasti atitinkamos vilos Džeimso Bondo gimtinėje. Tuo tarpu kitame laiške, studijos „Sony“ vadovė Amy Pascal apibūdino filmo išlaidas kaip „beprotiškas“.

Akivaizdu, jog tai bus pats brangiausias visų laikų Džeimso Bondo filmas, tačiau studijos vadovams ir prodiuseriams tikrai nėra dėl ko nerimauti. Kaip ir visada, didžiausia filmo biudžeto dalis bus atmušama reklamos įvairiausiems produktams dėka – pradedant automobiliais ir baigiant laikrodžiais.

Paskutinis Džeimso Bondo filmas „Operacija „Skyfall““ (angl. „Skyfall“) visame pasaulyje užsidirbo 1,1 milijardo dolerių ir tapo labiausiai uždirbusiu visų laiku filmu apie žymųjį agentą 007. Jis taip pat pelnė daugybę prestižinių apdovanojimų, tarp kurių ir Oskaro statulėlės.

„Spektras“ viso pasaulio kino ekranus pasieks 2015 m. lapkričio 6 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles