Johnny Deppas prisijungia prie „Universal“ monstrų komandos kaip Nematomas žmogus

Johnny Deppas prisijungia prie „Universal“ monstrų komandos kaip Nematomas žmogus

Keistais drabužiais ir ekscentriškais vaidmenimis pastarąjį dešimtmetį garsėjantis Johnny Deppas šio pomėgio artimiausiu metu nesiruošia apleisti. Kaip praneša „Deadline“, aktorius prisijungs prie „Universal“ monstrų franšizės kaip Nematomas žmogus.

Jis tampa jau antruoju garsiu aktoriumi, prisijungiančiu prie „Universal“ planų iš naujo sukurti garsiuosius savo siaubo filmus. Prieš kelias savaites paaiškėjo, kad Tomas Cruise‘as vaidins „Mumijos“ (angl. „The Mummy“) perdirbinyje, todėl kol kas franšizė renkasi tik pačius garsiausius vardus.

J. Deppo įkūnijamas Nematomas žmogus buvo iš H.G. Wellso romano pasiskolintas veikėjas, pirmą kartą didžiuosiuose ekranuose pasirodęs to paties pavadinimo 1933 metų filme. Vėliau jis buvo pateiktas ne viename filme ar televizijos seriale, netrukęs įeiti į istoriją kaip dar vienas klasikinis „Universal“ monstras.

Nematomas žmogus dažniausiai yra pateikiamas kaip mokslininkas, atrandantis būdą tapti nematomu. Tai jam kainuoja sveiką protą, dėl ko jis stipriai nukenčia ir privalo suktis iš padėties.

Kol kas neaišku, kokią istoriją pasakos naujasis „Nematomo žmogaus“ filmas. Jo kūrėjais šiuo metu yra paskelbti Alexas Kurtzmanas ir Chrisas Morganas, kurie taps juostos prodiuseriais.

J. Deppui, tuo tarpu, tai bus dar vienas vaidmuo, kuriuo jis bandys atgaivinti savo karjerą, pastaruoju metu pažymėtą ne itin sėkmingais filmais. Vien pernai jis pasirodė filmuose „Ūsuotasis ponas Mortdecai“ (angl. „Mortdecai“) ir „Juodosios mišios“ (angl. „Black Mass“), kurie nesulaukė didelio pasisekimo.

Šiandien Willo Ferrello ir Adamo McKay įkurtas tinklapis „Funny or Die“ pristatė prieš kelis mėnesius sukurtą filmą-parodiją, kurioje J. Deppas įkūnija į JAV prezidento postą kandidatuojantį ekscentriškąjį Donaldą Trumpą, ir kritikai jau spėjo pastebėti, kad tai yra turbūt originaliausias ir įdomiausias J. Deppo vaidmuo per paskutinius kelis metus.

Šiuo metu nežinoma, kada pasirodys „Nematomo žmogaus“ filmas, tačiau „Mumija“ į kino teatrus atvyks jau 2017 metų birželio 9 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles