Kinijos „Box Office“ Stepheno Chow „Undinė“ pasiekė rekordą per vieną dieną

Kinijos kino teatrų lankytojai pirmadienį, kai šalis pasitiko Naujuosius Beždžionės metus, pasiekė rekordą. Iš viso Kinijos „box office“ tądien viršijo 100,5 mln. JAV dolerių (660 mln. juanių) ir 78 proc. viršijo vienos dienos rekordą, kuris taipogi buvo užfiksuotas per Kinijos Naujuosius metus pernai.

Prie rekordo daugiausiai prisidėjo Stepeheno Chow naujausias filmas „Undinė“ (angl. „The Mermaid“) – vien šis filmas surinko 40,9 mln. JAV dolerių, įskaitant ir vidurnakčio seansus. Finansiškai tai yra geriausias Kinijos filmo pasirodymas per premjerinį savaitgalį. Tik „Greitiems ir įsiutusiems 7“ (angl. „Furious 7“) pavyko startuoti geriau – pernai per premjerinį savaitgalį šis filmas surinko 63,2 mln. JAV dolerių.

Antroje karštoje vietoje atsidūrė naujausias Chow Yun Fato pasirodymas trečiojoje filmų serijos apie lošimus dalyje „Vyras iš Makao 3“ (kin. „Du cheng feng yun III“), per dieną surinkęs 26,9 mln. JAV dolerių (įskaitant išankstines peržiūras), ir pralenkęs antrąją „Beždžionių karaliaus“ dalį (kin. „Xi You Ji zhi Sun Wu Kong San Da Bai Gu Jing“), likusią su 25,0 mln. JAV dolerių.

Tačiau antrąjį savaitgalį kino teatruose besisukančiai kino studijos „DreamWorks“ animacinei juostai „Kung Fu Panda 3” teko tenkintis tuo, kas liko nuo aukščiau suminėtų hitų. Kinijos Naujųjų metų pirmadienį „Kung Fu Panda 3“ uždirbo tik 2,9 mln. JAV dolerių, tačiau bendras rezultatas šioje šalyje per 11 rodymo dienų viršija 106,3 mln. JAV dolerių.

Gana kuklų animacinio filmo, prie kurio be „DreamWorks“ dirbo dar ir „China Film Group“ ir „Oriental DreamWorks“, pasirodymą lemia dar ir tai, kad po savaitgalio „Kung Fu Panda 3” neteko daugumos savo ekranų – pirmadienį surengti viso labo 9212 „Kung Fu Pandos 3“ seansai, kai kiti aukščiau minėti filmai kartu buvo rodomi net 186 718 kartus. Filmas taip pat patyrė brutalų 70 proc. pardavimų kritimą antrąjį savaitgalį, nuo penktadienio iki sekmadienio uždirbęs vos 15,1 mln. Tą galėjo lemti ir ta aplinkybė, kad daug Kinijos kino teatrų filmus rodo tik rytais, arba yra visai uždaryti sekmadieniais, kadangi kinai yra linkę savaitgalius leisti namuose su šeima.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles