Danielis Craigas įvardijo savo įpėdinį

Danielis Craigas įvardijo savo įpėdinį

Po pasaulinės naujausio filmo apie MI6 agentą 007 „Spectre“ premjeros apie pasitraukimą vis rimčiau kalbantis Danielis Craigas pareiškė, kad „tobulu“ naujuoju Bondu galėtų būti Niallas Horanas. Nuo 2006 m. garsųjį agentą vaidinantis D. Craigas mano, kad vaikinų muzikinės grupės „One Direction“ vokalistas turi visus šansus tapti jo įpėdiniu kultinėje filmų serijoje.

Kalbėdamas Didžiosios Britanijos radijo stočiai „Capital FM“ D. Craigas, žinodamas, kad airis domisi šiuo vaidmeniu, pažymėjo, kad „geras vyrukas“ N. Horanas būtų „absoliučiai nuostabus“ superagentas. Paklaustas, ar N. Horanui tiktų Bondo kostiumas, D. Craigas neabejodamas atsakė: „Tiktų“. Aktorius netgi davė patarimą 22-ejų metų dainininkui „tiesiog mėgautis ir daryti viską geriausiai, kaip tik sugebi“. „Tai, ką aš visada stengiausi daryti šiuose filmuose – tiesiog paversti juos įsimintinais kiek tik įmanoma. Nesvarbu, ar nusifilmuosiu dar viename, ar ne, aš esu patenkintas tais keturiais, kuriuose vaidinau“, kalbėjo jis.

N. Horanas savo susidomėjimą Bondo vaidmeniu viešai išreiškė 2013 m., kai pasirodė Bondiados filmas „007 Operacija Skyfall“ (angl. „Skyfall“). „Pažiūrėjau „Skyfall“! Manau, kad aš būsiu kitas Bondas! Nesiderkite, man jau pradėjo želti barzda”, rašė jis savo socialinio tinklo „Twitter“ paskyroje.

Kol kas N. Horanas vaidybinės patirties neturi, tačiau, kadangi grupės „One Direction“ veikloje nenumatytam laikui užsitęsė pertrauka, jis galėtų daug laiko skirti filmavimams.

Kiek ši kandidatūra rimta, parodys laikas, tačiau N. Horanas nėra vienintelis pretenduojantis Bondiadoje perimti estafetę iš D. Craigo.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Liūdna / 2015 lapkričio 9

    Pamažu dingsta vyriški Džeimsai Bondai….. visais laikais Džeimsas Bondas buvo elegancijos ir vyriškumo etalonas, na pagal dabartines madas, svarbu nepamirštų uždėti „Bondui“ aptemptų paplėšytų džinsų bei baltų unisex konversiukų…. ir taip baigsis Bondiada!

  2. Tintin / 2015 lapkričio 9

    Koks jis Bondas? Jis gi mergaitė! 😀

  3. Andrius / 2015 lapkričio 11

    Būtų įdomu pamatyti pirminį šio straipsnio šaltinį.