R. Reynoldsas, G. Oldmanas ir S. L. Jacksonas suvaidins naujame veiksmo filme

R. Reynoldsas, G. Oldmanas ir S. L. Jacksonas suvaidins naujame veiksmo filme

Kino kompanija „Millenium Films“ pranešė, kad pradeda kurti veiksmo filmą „Samdomo žudiko asmens sargybinis“ (angl. „Hitman‘s Bodyguard“). Filmas kaip filmas, tačiau dėmesį labiausiai patraukė aktorių grupė, kuri atliks pagrindinius vaidmenis. Tai Ryanas Raynoldsas, kuris kaip veiksmo filmų aktorius pradėjo ryškėti užsivilkęs Deadpoolo kostiumą. Prie jo prisijungs Samuelis L. Jacksonas ir Gary‘is Oldmanas.

Filmas pasakos apie vieną geriausių apsaugos agentų pasaulyje, kuris gavo naują klientą – iš šešėlio išlindusį samdomą žudiką. Jie vienas kito nekenčia, nes daug metų buvo priešingose barikadų pusėse ir abu bandė vienas kitą nužudyti. Dabar jie įstrigo vienas su kitu ir turi 24 valandas iš pradinio taško nukakti į Hagą. Pagrindinį juostos blogiuką vaidins G. Oldmanas.

Juostos režisieriumi paskirtas „Smūgio žemiau juostos“ (angl. „Kick-Ass 2“) režisierius Jeffas Wadlowas. Jis filmą kurs pagal Tomo O‘Connoro parašytą scenarijų. Filmavimo darbai prasidės balandžio 4 dieną, o viskas bus filmuojama Jungtinėje Karalystėje, Bulgarijoje ir Amsterdame.

Kada pasirodys „Samdomo žudiko asmens sargybinis“ dar neaišku, tačiau galima numanyti, jog tai bus 2017 metų pirmasis ketvirtis.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles