Alicia Vikander vaidins „Merginos su drakono tatuiruote“ tęsinyje

Alicia Vikander vaidins „Merginos su drakono tatuiruote“ tęsinyje

Dar 2011 metais pasirodžiusi amerikietiška „Merginos su drakono tatuiruote“ (angl. „The Girl with the Dragon Tattoo“) versija, kurią režisavo Davidas Fincheris, buvo tikrai stiprus darbas, susišlavęs nemažai apdovanojimų. Filmas laimėjo vieną Oskarą ir pelnė dar keturias nominacijas, kurių tarpe buvo nominacija už Geriausią aktorę. Visame pasaulyje kiek daugiau nei 233 milijonus surinkęs filmas nesužavėjo studijos „Sony“, todėl tęsiniui buvo pasirinkta kurti nebe „Mergina, kuri žaidė su ugnimi“ (angl. „The Girl Who Played with Fire“), o ketvirtoji serijos knyga – „Mergina voratinklyje“ (angl. „The Girl in the Spider‘s Web“).

Kaip praneša „The Hollywood Reporter“, į tęsinį neplanuoja grįžti nė vienas pirmojo filmo esminis asmuo. Davidas Fincheris iškart atsisakė grįžti prie projekto kūrimo, o jo pėdomis sekė ir aktorius Danielis Craigas. Dabar aišku, kad hakerės Lizbet Salander vaidmens neatliks ir Rooney Mara, o ją pakeis labai smarkiai populiarėjanti Alicia Vikander.

Kodėl pasitraukė Rooney Mara nėra aišku, tačiau Danielio Craigo pasitraukimo priežastis labai aiški. Aktorius norėjo gerokai didesnio atlyginimo (kuris nėra visiškai aiškus), tuo tarpu studija nori mažinti tęsinio biudžetą. Jis turėtų būti mažesnis už „Merginos su drakono tatuiruote“, kuris kainavo 90 milijonų dolerių.

Alicia Vikander akimirksniu išpopuliarėjo po pasirodymo 2012-ųjų filme „Karališkas romanas“ (angl. „A Royal Affair“). Nuo to laiko ji suvaidino ir net labai gerai pasirodė įvairiuose filmuose – „Penktoji valdžia“ (angl. „The Fifth Estate“), „Ex Machina“ (angl. „Ex Machina“), „Jaunystės pažadas“ (angl. „A Testamento f Youth“), „Šnipas iš U.N.C.L.E.“ (angl. „Man from U.N.C.L.E.“) ir dar daugiau kitų filmų. Ateityje jai nusimato ir dar keli dideli vaidmenys. Ji pasirodys penktajame „Borno“ (angl. „The Bourne“) filme, greičiausiai į Oskarą pretenduojančioje juostoje „Mergina iš Danijos“ (angl. „The Danish Girl“), „Šviesoje tarp vandenynų“ (angl. „The Light Between Oceans“) ir kt.

Ir nors „Mergina, kuri žaidė su ugnimi“ nėra kuriamas dabar, jis greičiausiai vis tiek bus sukurtas. Tai kaip ir natūralu, kai studija vien scenarijaus sukūrimui išleido beveik septynženklę sumą. Na, o dabar naujausias filmas bus „Mergina voratinklyje“, kurio scenarijumi rūpinasi Oskaro nominantas Stevenas Knightas.

Kada pasirodys „Mergina voratinklyje“ dar neparanešama, bet abejotina, ar iki 2017 metų jį išvysime kine.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Buvaubibliotekoj / 2015 gruodžio 26

    Jau ir taip verkiu dėl to, kad lietuviai jau pusę metų nesugeba išversti Lagercrantz tęsinio, tai dar pradžiuginot…