„Išbandymų diena“ gali tapti serialu

„Išbandymų diena“ gali tapti serialu

„Išbandymų diena“ (angl. „Training Day“), kaip ir daugelis dalykų dabartiniame Holivude, keliasi į televiziją. „Deadline“ praneša, kad nemenko populiarumo susilaukęs filmas gali būti adaptuotas į serialą.

Tai sugalvojo ne kas kitas kaip pats filmo režisierius Antoine‘as Fuqua. Šią idėją jis pristatė garsiajam prodiuseriui Jerry Bruckheimeriui ir dabar kartu su „Warner Bros.“ studija bando projektą parduoti vienam iš didžiųjų JAV televizijos kanalų.

„Deadline“ žiniomis, serialas turėtų priminti filmą tuo, kad jis taip pat bus neo-noir stiliaus kriminalinis trileris. Taip pat pranešama, kad serialo veiksmas turėtų vykti praėjus penkiolikai metų nuo filmo, tačiau žinant tai, kaip pasibaigė pats filmas, tiesioginio tęsinio tikėtis neverta.

Taip pat pasirodė žinių, kad seriale bus matomi bent minimalūs pasikeitimai – šįkart naujoką policininką turėtų įkūnyti juodaodis, o korumpuotąjį policininką – baltaodis.

A. Fuqua ruošiasi prodiusuoti serialą ir režisuoti pirmąją jo seriją. Scenarijų jai jau paruošė Willas Beallas, parašęs filmą „Gangsterių medžiotojai“ (angl. „Gangster Squad“) ir rašęs serialui „Kastlas“ (angl. „Castle“).

Primename, kad „Išbandymų diena“ buvo įtemptas kriminalinis trileris, pasakojęs apie pavojingąjį Los Andželo narkotikų verslą ir su juo kovojančius žmones. Pagrindinius veikėjus filme įkūnijo Ethanas Hawke‘as ir Denzelis Washingtonas. Pastarasis už savo įspūdingą pasirodymą buvo apdovanotas Oskaru. Filmas taip pat buvo finansiškai sėkmingas ir susilaukė didžiulių kritikų pagyrų.

Pagrindinę „Išbandymų dienos“ komandą išvysime jau greitai – 2016 metų rudenį pasirodysiančiame A. Fuqua režisuojamame ir šiuo metu filmuojamame filme „Nuostabusis septynetas“ (angl. „The Magnificent Seven“) tarp galybės žvaigždžių pasirodys ir E. Hawke‘as su D. Washingtonu.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles