Filmuojamas indiškas „Neliečiamųjų“ perdirbinys

Filmuojamas indiškas „Neliečiamųjų“ perdirbinys

Dar prieš metus pasirodė pirmieji gandai, kad bus kuriama indiška didžiulio tarptautinio populiarumo sulaukusios prancūzų komiškos biografinės dramos „Neliečiamieji“ (pranc. „Intouchables“), kurią režisavo Erikas Toledano ir Olivier Nakache, versija.

Pranešama, kad šios naujos versijos filmavimas jau prasidėjo. Kai kurios scenos (atsiminimai) šią savaitę buvo filmuojamos viename Liono naktiniame klube, tačiau didžioji filmo dalis bus filmuojama Indijoje.

Indišką „Neliečiamųjų“ perdirbinį režisuoja Mohitas Suri. Jei niekas nesikeis, filmas turėtų būti statomas indišku stiliumi – Bolivudo maniera su dainomis ir šokiais.

Indai nėra vieninteliai, užsimoję pastatyti savą „Neliečiamųjų“ versiją – amerikiečiai irgi ėmėsi kurti savo projektą. Pasak Kevino Harto, amerikietiškoje versijoje vaidinsiančio atletiškąjį slaugą Drisą (kurį originale įkūnijo Omaras Sy), o François Cluzet – iki kaklo paralyžuoto milijonieriaus – vaimenį amerikietiškoje versijoje perims Collinas Firthas. Filmavimo darbai turėtų prasidėti jau šį rudenį.

Originalus filmas tapo tarptautiniu hitu ir visame pasaulyje užsidirbo beveik 427 milijonus dolerių. Juosta tapo ne tik daugiausiai užsidirbusiu Prancūzijoje filmu, bet taip pat ir daugiausiai pasaulyje užsidirbusiu prancūzų filmu.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles