Pasaulinės savaitgalio filmų pajamos (08.07 – 08.09)

Kaip ir įprasta, rugpjūčio pradžia jau kelerius metus iš eilės neduoda nieko prasmingo filmų pajamų atžvilgiu, todėl naujokams teko neblogai paplušėti, kad bent jau kažkaip atsimušti nuo galingai atrodančių senbuvių. Pirmasis paskutinio kalendorinio vasaros mėnesio savaitgalis pasiūlė ir naujausią „Marvel“ komiksų ekranizaciją, kuri patyrė netikėtą fiasko savo starte visame pasaulyje. Šio savaitgalio pasaulio filmų Top 10 atrodo taip:

„Neįmanoma misija: slaptoji tauta“ (angl. „Mission: Impossible – Rogue Nation“) – ir vėl pirmoje vietoje antrą savaitgalį iš eilės atsiduria naujausias Tomo Cruise‘o projektas, kuriam šį kartą pavyko iš 58 šalių užsidirbti 65,5 milijonus dolerių. Penktasis „NM“ franšizės filmas visame pasaulyje dabar jau turi 156,7 milijonus dolerių, o bendrai, kartu su Šiaurės Amerikos uždarbiais, juosta surinko jau 265,4 milijonus dolerių.

Filmas rodo puikius rezultatus visame pasaulyje ir renka pinigus geriau už pačią pelningiausią serijos juostą, pasirodžiusią 2011 metais kino teatruose. Labiausiai prie filmo uždarbio prisidėjo Pietų Korėja, kurioje filmas jau turi užsidirbęs 32,3 milijonus. Nuo juostos ne taip smarkiai atsilieka ir Jungtinė Karalystė, kurioje filmas mažais tempais surinko jau 18 milijonų dolerių. Filmo laukiama dar 8 šalyse tarp kurių ir didžioji Kinija, kurioje premjera įvyks rugsėjo 8 dieną.

„Fantastiškas ketvertas“ (angl. „Fantastic Four“) – startavęs 43 šalyse, naujausias studijos „20th Century Fox“ projektas, paremtas „Marvel“ komiksais, patyria fiasko. Filmas per pirmąjį savaitgalį užsidirbo vos 34 milijonus dolerių tarptautinėse teritorijose. Prie pasaulinės rinkos pridėjus tėvynę – per trys rodymo dienas juosta savo sąskaitoje turi 60,3 milijonus dolerių. Kaip projektui, kurio biudžetas viršija 100 milijonų – tai katastrofa. Juostos dar laukia premjeros tokiose svarbiose šalyse kaip Rusija, Kinija, Pietų Korėja ir Japonija, tačiau net su tokiais galiūnais, reikalai tikrai nepagerės.

„Monstrų medžioklė“ (angl. „Monster Hunt“) – vis dar puikiai jaučiasi lokalinis Kinijos filmas labiausiai lankomų savaitgalio filmų trejetuke. Daugiausiai Kinijos istorijoje užsidirbęs jų pačių filmas šį kartą kūrėjams atnešė 18,8 milijonų dolerių. Šiuo metu kino hitas jau turi 330 milijonų dolerių ir nežada sustoti. Jeigu žmonės ir toliau taip aktyviai eis į kino teatrą žiūrėti šio filmo, gali būti, jog juosta sugebės „nunešti nuo pjedestalo“ „Greitus ir įsiutusius 7“, kurie užsidirbo 391 milijoną dolerių.

„Pakalikai“ (angl. „Minions“) – mažais žingsneliais iki milijardo žygiuoja linksmieji „Pakalikai“, kurie šį kartą iš 62’ų teritorijų savo sąskaitą papildė 18,2 milijonų dolerių. Tarptautinės pajamos išaugo iki 609,8 milijonų dolerių, o bendros jau perkopė 900 mln. dolerių ribą – juosta jau turi 912 milijonų. Filmo premjeros vis dar laukiama Kinijoje, todėl iki rugsėjo galo turėtume susilaukti dar vieno šių metų milijardieriaus.

„Juros periodo pasaulis“ (angl. „Jurassic World“) – galiausiai iki Japonijos atkeliavęs studijos „Universal“ hitas užsidirbo 15,1 milijonų dolerių ir dabar turi 945,6 milijonus tarptautinių pajamų. Bendrai filmas su Chrisu Prattu pagrindiniame vaidmenyje turi 1,581 mlrd. dolerių ir jau ateinantį savaitgalį perkops 1,6 mlrd. dolerių ribą.

„Išvirkščias pasaulis“ (angl. „Inside Out“) – 10,8 milijonų JAV dolerių savo kūrėjus palepino naujasis studijos „Pixar“ projektas ir būsimas Oskarų nominantas. Filmukui pavyko perkopti 300 milijonų tarptautinių pajamų ribą ir padidinti savo pasaulinį uždarbį iki 635,5 milijonų dolerių. Juostai liko dar 6 šalys, todėl tikėtina, jog pajamos galiausiai peržengs 700 mln. dolerių barjerą.

„Į galią“ (angl. „To the Force“) – dar vienas Kinijos lokalinis projektas pakliūna į pelningiausių savaitgalio projektų dešimtuką. Sportinė drama startavo su solidžiais 9,8 milijonais dolerių, kas tokiam žanrui Kinijoje nėra būdinga. Tikimasi, jog filmas bus lankomas ir jo kritimai taps minimalūs.

„Skruzdėliukas“ (angl. „Ant-Man“) – studijos „Marvel“ projektas rodomas 50 šalių kino teatruose užsidirbo 9,8 milijonus dolerių. Juostai visai gerai sekasi užsienyje, kur ji jau turi 178,9 milijonus dolerių, na, o visame pasaulyje, filmo uždarbis išaugo iki 326,3 milijonų. Filmo laukia Kinija, Japonija, Pietų Korėja ir Italija, todėl apie 400 milijonų dolerių ribos perkopimas tampa labai realus.

„Pikseliai“ (angl. „Pixels“) – Adamo Sandlerio nelaimių maratonas tęsiasi. Jo naujausias filmas paremtas žinomais arkadiniais žaidimais šį kartą užsidirbo 9,2 milijonus dolerių. Filmui ne itin gerai sekasi tiek tėvynėje, tiek užsienyje, todėl bendros pajamos kol kas siekia vos 131,2 milijoną dolerių. Žinoma, juosta savo arsenale vis dar turi tokias šalis kaip Australija, Japonija ir Kinija, tačiau tikėtis daugiau 200 milijonų dolerių nereikia.

„Be stabdžių“ (angl. „Trainwreck“) – atsidaręs 9 šalyse, naujausias komedijų meistro Juddo Apatow filmas užsidirbo 5,2 milijonus dolerių. Filmas savo sąskaitoje dabar turi 97,8 milijonus dolerių, iš kurių 91 priklauso Šiaurės Amerikos žiūrovams. Filmas vis dar laukiamas 29 šalyse, ir jau ateinantį savaitgalį, jo premjeros įvyks 11’oje šalių.

Kitą savaitgalį į kino ekranus atkeliaus ilgai lauktas G. Ritchie stilingas trileris „Šnipas iš U.N.C.L.E.“ (angl. „Man from U.N.C.L.E.“), kuris turėtų sudaryti neblogą konkurenciją Tomo Cruise‘o filmui.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles