Dėl filmo „Juodosios mišios“ sėkmės Mattas Damonas atšaukia jo ir Beno Afflecko projektą apie Jamesą Bulgerį

Filme „Juodosios mišios“ (angl. „Black Mass“) Johnny Deppo įkūnytas legendinis Bostono gangsteris Jamesas „Whitey“ Bulgeris, panašu, gali tapti vienu ryškiausių aktoriaus vaidmenų per visą jo karjerą. Kino kritikai už Atlanto jau giria įspūdingai tiksliai perteiktą aštrų nusikaltėlio protą, racionalumą ir šiurpinantį negailestingumą. Tiesa, taip pat pasirodė žinios apie atšaukiamą kitą projektą, paremtą to paties J.Bulgerio biografija.

Kaip pranešė Holivudo naujienų portalai, aktoriaus bei prodiuserio Matto Damono ir Beno Afflecko drauge planuotas filmas apie J.Bulgerį dėl pasirodžiusios ir puikių įvertinimų sulaukusios Scotto Cooperio juostos „Juodosios mišios“ nebebus kuriamas. Hollywoodreporter.com tokį sprendimą patvirtino pats M.Damonas.

„Mūsų filmas turėjo būti visiškai kitoks nei „Juodosios mišios“ ar „Infiltruoti“. Kitoks, nei visos iki šiol kurtos Jameso Bulgerio gyvenimo ekranizacijos. Tačiau privalau pamatyti „Juodąsias mišias“, šis filmas sulaukė nuostabių įvertinimų. Jei, kaip ir teigiama, jame atskleidžiama visa Whitey istorija, mums nėra reikalo kartoti tą patį pasakojimą vėl“, – kalbėjo jis.

Anot Holivudo žvaigždės, atšaukiamas projektas apie J.Bulgerį nereiškia, kad jiedu su B.Afflecku nekurs kokio kito filmo. „Norime susukti filmą apie gangsterius. Galbūt rasime kitą personą, kuri galėtų atsidurti jo centre“, – svarstė M.Damonas.

Šiuo metu aukštą net 8,9 balo iš 10 reitingą didžiausioje kino bazėje Imdb.com turinti juosta „Juodosios mišios“ sulaukė ypač daug palankių atsiliepimų. Štai Cinemablend.com net lygina šį režisieriaus S.Cooperio darbą su žanro klasika tapusiais Martino Scorsese filmais tokiais kaip 1990-ųjų „Geri vyrukai“, 1995-ųjų „Kazino“ ar jau minėtuoju 2006-ųjų „Infiltruoti“.

Filme „Juodosios mišios“ pasirodo gausus Holivudo žvaigždžių būrys: į aštuntojo dešimtmečio kriminalinę istoriją su J.Deppu drauge leidosi Kevinas Baconas, Benedictas Cumberbatchas, Joelis Edgertonas, Sienna Miller ir Dakota Johnson.

Dėl žiaurumu garsėjusio J.Bulgerio vaidmens J.Deppas tapo plinkančiu blondinu, grimeriai pakeitė ne tik jo veido formas, bet ir akių spalvą, kuri iš rudos tapo mėlyna. Įspūdingą aktoriaus metamorfozę, kurią dėl panašumo gyrė net tikrąjį nusikaltėlį pažinoję žmonės, Lietuvos žiūrovai kinuose įvertinti galės nuo spalio 2 dienos.

Filmo „Juodosios mišios“ anonsas:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles