Pasaulinės savaitgalio filmų pajamos (11.21 – 11.23)

Paskutinis kalendorinio rudens savaitgalis nepateikė jokių staigmenų, todėl pelningiausiųjų savaitgalio topo viršūnėje pasiliko tie filmai, kurie lygiai prieš savaitę dominavo visame pasaulyje. Naujos premjeros padėjo keliems filmams perkopti svarbius barjerus, o kai kurie darbai gali pasigirti asmeniniais rekordais. Praėjusio savaitgalio pasaulio filmų Top 10 atrodo taip:

„Bado žaidynės: Strazdas giesmininkas. 1 dalis“ (angl. „The Hunger Games: Mockingjay – Part 1“) – antrą savaitę iš eilės pasaulis eina iš proto dėl trečiosios žinomos studijos „Lionsgate“ kino sagos dalies. Per antrąjį savaitgalį juosta sugebėjo užsidirbti 67 milijonus dolerių iš 86 šalių. Tai paaugliškai juostai leido perkopti 250 milijonų dolerių pasaulinių pajamų ribą. Bendrai filmas savo sąskaitoje turi jau 480 milijonų, todėl galima drąsiai teigti, jog 125 mln. kainavęs filmas pradėjo nešti pelną savo kūrėjams. Prie šio pergalės prisidėjo tokios šalys, kaip Jungtinė Karalystė (32,8 mln.) ir Vokietija (23,4 mln.).

„Tarp žvaigždžių“ (angl. „Interstellar“) –didinga Christopherio Nolano kosminė odisėja papildė savo sąskaitas 44,4 milijonais iš 75 teritorijų. Ganėtinai solidus rezultatas, kuris mokslinės fantastikos filmui leido perkopti 500 milijonų barjerą. Šiuo metu ypatingai gerai žiūrovų vertinamas filmas turi jau 542,4 milijonus dolerių. Didžiausią indelį įnešė Kinija, kurioje per tris savaites juostai pavyko susišluoti 106 milijonus. Tai geriausias visų laikų šalies rezultatas 2D formato filmams. Pietų Korėja taip pat yra viena iš šio filmo lyderių. Ten filmas užsidirbo 61 milijoną. Europoje dominuoja Jungtinė Karalystė (28,6 mln.), Prancūzija (18,8 mln.) ir Vokietija (15,4 mln.). Galima teigti, jog filmas galiausiai sugebės užsidirbti visame pasaulyje 650-700 milijonus. Tai žymiai solidesnis rezultatas nei filmui buvo pranašaujama po pirmojo savaitgalio.

„Madagaskaro pingvinai“ (angl. „Penguins of Madagascar“) – 36 milijonais dolerių gali pasigirti naujausias studijos „DreamWorks“ projektas, parodytas 7596 ekranuose visame pasaulyje. Ne itin solidus rezultatas kaip pasaulinei premjerai, tačiau kol kas nedera nerimauti, nes, kaip žinoma, animaciniai projektai labai ilgai laikosi topuose. Startavęs dviem savaitėm anksčiau Kinijoje, filmas apie keturis pingvinus bendroje sumoje turi beveik 100 milijonų dolerių.

„Kaip atsikratyti boso 2“ (angl. „Horrible Bosses“) – prieš trejus metus studijos „Warner Bros.“ pristatyta vulgari komedija apie bičiulius, norinčius atsikratyti savo blogais šefais, galėjo pasidžiaugti visai neblogais pasiekimais pajamų plane. To, deja, negalima pasakyti apie tęsinį, kuris iš 42 teritorijų per savo premjerinį savaitgalį sugebėjo užsidirbti vos 11,7 milijonų dolerių. Bendrai filmas savo sąskaitoje turi 34,7 milijonus dolerių. Kaip 70 milijonų dolerių kainavusiam filmui tai ne itin džiuginantis rezultatas.

„Įniršis“ (angl. „Fury“) – karinė režisieriaus D. Ayero drama su Bradu Pittu pagrindiniame vaidmenyje laikosi visai neblogai. 48 šalys šiam kariniam epui davė 7,9 milijonus dolerių. Tai leido juostai pasiekti 171 milijoną dolerių bendrų pajamų. Tikėtina, jog filmas sugebės perkopti ir 200 milijonų ribą.

„Bukas ir bukesnis 2“ (angl. „Dumb and Dumber To“) – kultinės komedijos tęsinys ne ypatingai gerai laikosi ne tik savo tėvynėje, bet ir visame pasaulyje. Juosta sugebėjo užsidirbti 5,2 milijonus dolerių per trečiąjį savaitgalį iš 28 šalių. Bendrai, filmo sąskaitoje šiuo metu jau 92,8 milijonai dolerių. Šią savaitę filmas perkops 100 milijonų barjerą. Juostai dar yra likusi 31 premjera, todėl galima prognozuoti, jog filmas sugebės prisibrauti iki 150-170 milijonų bendrų pasaulinių pajamų.

„Galingasis 6“ (angl. „Big Hero 6“) – dar 4,8 milijonais iš 25 šalių savo uždarbį papildė studijos „Disney“ projektas, pastatytas pagal „Marvel“ komiksą. Bendrai filmukas užsidirbo 224 milijonus dolerių. Jo dar laukia 40 premjerų, kurios tęsis iki pat vasario mėnesio.

„Dingusi“ (angl. „Gone Girl“) – savo pasaulinį pasirodymą baigia naujausias režisieriaus D. Fincherio filmas, pastatytas žinomo G. Flynn romano motyvais. Per šį savaitgalį juosta užsidirbti 1,4 milijoną iš 12 šalių ir sumušė vieną rekordą. Filmas oficialiai tapo pačiu pelningiausiu visų laikų režisieriaus darbu, aplenkęs 2008 metais pasirodžiusį mistinį „Keista Bendžamino Batono istorija“ (angl. „The Curious Case of Benjamin Button“). Bendroje įskaitoje filmas užsidirbo 334,2 milijonus dolerių.

„Bėgantis labirintu“ (angl. „The Maze Runner“) – dar vienas studijos „Fox“ projektas, kuriam pasisekė šį kartą užsidirbti 1,2 milijoną dolerių. Tai paskutinė savaitė, kai filmas yra rodomas pasaulio kino ekranuose. Per pustrečio mėnesio 37 mln. dol. kainavusiai juostai pavyko užsidirbti 334.3 milijonus dolerių.

„Gyvenimo knyga“ (angl. „The Book of Life“) – 800 tūkst. dolerių 14 teritorijų pavyko uždirbti animaciniam studijos „Fox“ filmui. Bendrai filmas turi savo sąskaitoje 88,2 milijonus. Ne itin džiuginantis pasiekimas 50 milijonus kainavusiam projektui. Tačiau filmo dar laukia 10 premjerų, tai tikėtina, jog 100 milijonų riba bus perkopta.

Pirmasis žiemos savaitgalis nežada jokių naujų premjerų, todėl tikėtina, jog pirmųjų trijų vietų nugalėtojai nepasikeis iki pat trečiosios „Hobito“ (angl. „Hobbit: The Battle of the Five Armies“) dalies pasirodymo didžiuosiuose pasaulio kino ekranuose.

Šaltinis: boxoffice.com

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles