Jake‘as Gyllenhaalas ypatingai pasikeitė naujajam vaidmeniui

Jake‘as Gyllenhaalas ypatingai pasikeitė naujajam vaidmeniui

Jake‘as Gyllenhaalas pradeda kurti savo reputaciją, kaip savo išvaizdą vaidmenims galintis keisti aktorius. Jis prisijungia prie Christiano Bale‘o, kuris dėl vaidmenų ne kartą dramatiškai keitė savo išvaizdą. J. Gyllenhaalas vaidmeniui „Stingeryje“ (angl. „Nightcrawler“) numetė labai daug svorio, kad atrodytų kuo liesesnis ir labai išvargęs. Tuo tarpu naujausiam vaidmeniui filme „Smūgis iš apačios“ (angl. „Southpaw“) aktorius ne tik atstatė savo svorį, bet ir labai stipriai padirbėjo sporto salėje.

Naujienų portalas „Deadline“ paskelbė pirmąją nuotrauką iš būsimojo filmo, kuriame pagrindinį vaidmenį ir atlieka J. Gyllenhaalas. Joje aktorius sunkiai atpažįstamas, nes anksčiau tokio raumeningo jo neteko matyti. Pasak „Smūgis iš apačios“ režisieriaus Antoine‘o Fuqua, dabartinė jo išvaizda yra būdas žmonės permąstyti požiūrį į aktorių. „Jake‘as privers žmones žiūrėt į jį kitaip. Verčiau jį be galo daug sportuoti, dukart per dieną kautis ringe, septynias dienas per savaitę. Jis beveik visada būdavo su manim ir treneriu. Vedžiausi jį kovot visur. Niujorke jis treniravosi su tikrais boksininkais. Mes, galima sakyti, pavertėme jį tikru žvėrimi“, – teigė režisierius.

Iš pirmo vaizdo, atrodo, kad režisieriui pavyko pakeisti aktorių neatpažįstamai. A. Fuqua teigė, kad aktorius dėl vaidmens net nutraukė savo draugystę su mergina, kad galėtų pilnai pasinerti į vaidmenį.

„Smūgis iš apačios“ pasakos apie boksininką Bilį „Didįjį“ Houpą, kairiarankį boksininką, laimėjusį svarbų titulą, tačiau greit patyrusį tragišką netektį. Bilio gyvenimas sudūžta į šipulius, tad jam belieka susiimti ir atgauti jaunesniosios dukters pagarbą.

Filme vaidmenis taip pat kurs Naomie Harris, Rachel McAdams, Forestas Whitackeris, Rita Ora, Curtis „50 Cent“ Jacksonas ir kt.

„Smūgis iš apačios“ turėtų pasirodyti kitų metų pabaigoje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles