Dėl scenarijaus keitimo filmą „Žaislų istorija 4“ pamatysime vėliau

Dėl scenarijaus keitimo filmą „Žaislų istorija 4“ pamatysime vėliau

„Žaislų istorija 4“ (angl. „Toy Story 4“) nuėjo tikrai sudėtingą ir duobėtą kūrybinį kelią, tačiau šį filmą pagaliau išvysime jau kitąmet. Didžiausia kliūtis šio filmo išleidimui buvo scenarijaus autorių Rashida‘os Jones ir Willo McCormacko sprendimas palikti kūrybinę komandą. Tokį sprendimą galiausiai turėjo priimti animacijos studijos „Pixar“ vadovas Johnas Lasseteris, kuris paskutiniu metu gavo net keletą kaltinimų dėl netinkamo elgesio.

Kai scenarijaus autoriai paliko kūrybinę komandą, buvo atskleista, kad „Pixar“ atsisakė trijų ketvirtadalių jau parašyto scenarijaus, kas ir tapo svarbiausia filmo išleidimo atidėjimo priežastimi. Daugiau detalių apie tai atskleidė balso aktorė Annie Potts, kuri istorijos tęsinyje pakartotinai įkūnys piemenaitę Bo Pyp. Šios veikėjos nebuvo trečiojoje „Žaislų istorijos“ dalyje, bet aktorė patikino, kad ketvirtojoje dalyje laukia svarbus vaidmuo. Aktorė taip pat pakomentavo ir filmo, kurį turėjome išsvysti jau šiemet, atidėjimą – vietoje jo šiais metais pamatysime animacinį filmą „Nerealieji 2“ (angl. „Incredibles 2“). „Filmas „Žaislų istorija 4“ turėjo pasirodyti šiemet, tačiau tada jie nusprendė tiesiog išmesti tris ketvirtadalius jau turimo scenarijaus ir jį perrašyti. Paprastai, scenarijaus kūrimas nuo pradžios iki pabaigos trunka maždaug dvejus metus, tačiau kadangi dabar didžioji dalis scenarijaus buvo išmesta, viską reiks pradėti beveik nuo pradžių, kas ir prailgina visą kūrybinį procesą“,– komentavo aktorė A. Potts.

Tačiau po keleto atidėjimų, studija neseniai paskelbė, kad „Žaislų istorija 4“ kino teatruose pasirodys 2019 m. birželio 21 d. Nuo trečios, ir kaip visi galvojo, paskutiniosios šios istorijos dalies bus praėję jau devyneri metai. Dėl susidariusios situacijos aktorė A. Potts taip pat komentavo apie kūrybinę laisvę, kurią dažnai varžo „Pixar“, kadangi jie sunaikina daugybę kitų įdėto darbo, jeigu kas nors neatitinka jų keliamų standartų. „Tie „Pixar“ žmonės yra juokingi. Jie niekur neskuba. Tai labai kruopštus darbas. Jeigu jiems nepatinka visa dalis, jie tiesiog išmes ją ir viską pradės iš naujo. Jie turi visišką kūrybinę laisvę taip elgtis“, – teigė aktorė A. Potts. Ji teigė, kad nedalyvavimas „Žaislų istorijoje 3“ užgavo jos jausmus: „Tačiau „Pixar“ vadovas J. Lasseteris paaiškino, kad jis tiesiog saugojo mano personažą ketvirtajai daliai.“ Vadinasi, animacijos studija jau pakankamai anksti nusprendė, kad kurs ketvirtąją šios istorijos dalį. Atsižvelgiant į tai, kad trilogija uždirbo beveik 2 milijardus dolerių ir yra laikoma viena geriausių animacinių istorijų, dar vienos dalies kūrimas visai nestebina.

Sunku nuspėti, kas laukia ketvirtojoje „Žaislų istorijos“ dalyje, tačiau jau kiek anksčiau buvo pasklidusi informacija, kad naujoje dalyje bus pasakojama meilės istorija tarp piemenaitės Bo Pyp ir šerifo Vudžio, kurie, padedami Bazo Šviesmečio ir jo kaubojės draugės įsitrauks į dingusio žaislo paieškas. Tikėtina, kad tokia ir išliks ketvirtosios dalies esmė, tačiau filmas, režisuojamas Josho Cooley, bus tikrai nemenkai pakoreguotas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles