Kevinas Smithas pagaliau gavo finansavimą naujam filmui

Kevinas Smithas pagaliau gavo finansavimą naujam filmui

Praėjo jau ketveri metai nuo pirmojo Kevino Smitho „Tikrosios Šiaurės“ („True North“) filmo „Iltis“ („Tusk“). Labai vidutiniškai priimtas siaubo trileris pasakoja istoriją apie Justino Longo įkūnytą internetinės radijo laidos vedėją Volisą, patekusį į Hovardo Houvo (akt. Michaelas Parksas) nelaisvę. Išprotėjęs pagrobėjas papasakoja Volisui istoriją apie savo geriausią draugą – jūrų vėplį ir, žiūrovų bei Voliso siaubui, pradeda šiam daryti plastines operacijas, paverčiančias veikėją… į jūrų vėplį.

Istorija skamba absurdiškai, tačiau bėgant titrams girdime Kevino Smitho balsą, pasakojantį apie filmo idėją ir pasidaro aišku, jog absurdiškumas buvo „Ilties“ dalis nuo pat pradžių. Nepaisant išankstinės „toks blogas, kad net geras“ imuniteto, filmas nesužavėjo nei kritikų, nei fanų, tačiau jau po poros metų pasirodė antroji trilogijos dalis „Yoga Hosers“ su Kevino Smitho ir Johnny Deppo atžalomis. Tiesa, šis buvo dar nesėkmingesnis: tiek uždirbtų pinigų kiekiu, tiek įvertinimais, bet Kevinas Smithas nepasiduoda ir net negalvoja apie „Tikrosios Šiaurės“ trilogijos nutraukimą.

Keletą metų nesigirdėjo jokių tikslių žinių dėl trečiojo filmo ateities, tačiau prieš keletą dienų režisierius pagaliau paskelbė, jog filmas gavo finansavimą. „Mes turime pinigų „Briedžio nasrai“ (angl. „Moose Jaws“) kūrimui, tai beprotiška!“ – sakė jis. „Kai žinosiu daugiau, o žinosiu greitai, būtinai pranešiu!“

„Briedžio nasrai“ skamba ne ką mažiau kvailai, nei ankstesni trilogijos filmai – 2014-ųjų „Comic-Con“ metu K. Smithas apibūdino scenarijų, kaip „Steveno Spielbergo „Nasrus“ („Jaws“), tik su briedžiu“. Turint omenyje, jog scenarijus greičiausiai jau parašytas, o biudžetas jau gautas, galime prognozuoti, jog pamatysime filmą per ateinančius porą metų. Belieka klausimas: jei filmas iš anksto suplanuotas, kaip blogas, ar jis įgauna imunitetą nuo neigiamos kritikos?

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles