Jackas Hustonas vaidins „Varno“ perdirbinyje

Jackas Hustonas vaidins „Varno“ perdirbinyje

Ne vienerius metus sklandantys gandai dėl filmo „Varnas“ (angl. „The Crow“) perdirbinio niekaip netampa realybe, o kūrybinė komanda susiduria su vis didesniais sunkumais. Visgi dabar viskas krypsta link to, kad perdirbinys tikrai bus kuriamas, kadangi filmo prodiuseriai šiuo metu intensyviai ieško pagrindinio vaidmens aktoriaus. Pasak portalo „Deadline“, šis vaidmuo buvo pasiūlytas Jackui Hustonui.

Aktorius žiūrovams yra geriausiai žinomas iš serialo „Sausas įstatymas“ (angl. „Boardwalk Empire“). Jame jis įkūnijo per karą stipriai suluošintą, tačiau dėl savo garbės kovojantį žiaurųjį Ričardą. Paskutiniuoju metu, tiesa, J. Hustoną aplankė dar didesnė sėkmė – jis oficialiai įkūnys pagrindinį veikėją legendinio 1959 metų filmo „Benas Huras“ (angl. „Ben-Hur“) perdirbinyje, kuris jau yra filmuojamas.

Noras atgaivinti pagal populiarius komiksus sukurto „Varno“ filmus sklando jau daugybę metų. 1994 metais pasirodęs originalusis filmas buvo pažymėtas daugeliu tragišku nutikimų, tarp kurių buvo ir filmavimo metu netyčia nušautas pagrindinį veikėją įkūnijęs Brandonas Lee. Nepaisant daugelio nesklandumų, filmas greitai išpopuliarėjo, susilaukė nemenkos finansinės sėkmės ir iki šiol yra giriamas už išskirtinį vizualinį stilių ir scenarijų.

„Varno“ perdirbinys bus režisuojamas nedaug patirties turinčio Corino Hardy. Režisierius iki šiol yra kūręs tik muzikinius klipus, tačiau šiais metais turėtų pasirodyti jo debiutinis siaubo filmas „Miškas“ (angl. „The Woods“). Perdirbinio scenarijų parašė Cliffas Dormanas.

Kol kas nėra aiški „Varno“ premjeros data, tačiau spėjama, kad jeigu viskas klostysis tinkama linkme, juostos filmavimas turėtų prasidėti dar šį pavasarį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles