„Kietas riešutėlis 6“ keičia pavadinimą

„Kietas riešutėlis 6“ keičia pavadinimą

„Kietas riešutėlis 6“ (angl. „Die Hard 6“), dar vadinamas nereikalinga istorijos dalimi, turi naują oficialų pavadinimą. Naujosios veiksmo filmų serijos dalies pavadinimas turėjo būti „Kietas riešutėlis: pirmieji metai“ (angl. „Die Hard: Year One“), tačiau dabar pakeistas į „Makleiną“ (angl. „McClane“). Tai jau šeštoji mums puikiai žinomų filmų su Bruce’u Willisu priešakyje dalis. Apie filmą prodiuseris Lorenzo diBonaventura kalbėjo: „Norime į Džoną Makleiną investuoti kuo daugiau“.

Bus pasakojama apie šių dienų Džoną Makleiną bei jį patį dar jauną, dvidešimtmetį, tik pradedantį dirbti policijoje. Sklandė gandai, jog bus kuriamas visiškai naujas filmas – pirmųjų priešistorė su nauju pagrindiniu aktoriumi. Buvo kalbama, kad B. Willisas pasirodys tik keliuose epizoduose. Tačiau filmo prodiuseris tai paneigė, sakydamas jog tiek legendinio B. Williso, tiek naujo, dar nežinomo, aktoriaus vaidmenys bus vienodai svarbūs. „Nežinau kaip išgyventi be Bruce’o Williso… Mintis, jog jis šiame filme bus nesvarbus visiškai neteisinga. Mes jį parodysime dvidešimtmetį lygiai tiek pat, kiek ir šešiasdešimtmetį“ – pasakojo Lorenzo diBonaventura.

Gerbėjai spėja, jog juosta bus bent iš dalies paremta komiksu „Die Hard: Year One“. Štai kaip jis aprašomas: „Kiekvienas superherojus nuo kažko pradeda. Betmenas turėjo savo pradžią, Bondas – savo Casino Royale, o Makleinas, dar dešimtmetis iki pirmojo filmo įvykių, tebuvo pradedantis policininkas, dirbantis Rytų pakrantėje, Niujorke, ir besistengiantis užsidirbti ženklelį 1976-ųjų šventės ir Dėdės Semo vasaros metu… Deja, nei viena, nei kita nebuvo per daug lengva…“.

Daug kas kritikuoja šį filmą ir vadina nereikalingu. Vykstant pirmosios dalies veiksmui stebėjome kaip B. Williso herojus kovodamas su teroristais improvizuoja, kaip jaučiasi ne savo vietoje ir neriasi iš kailio. Kova su teroristais buvo ne jam ir tai vienas elementų, dėl ko filmas buvo toks populiarus. Parodyti, jog Makleinas buvo toks pat šaunuolis dar iki pirmojo filmo įvykių, paprasčiausiai prieštarauja originaliai istorijai.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles