Arnoldas Schwarzeneggeris gavo naują, labai niūrų vaidmenį

Arnoldas Schwarzeneggeris gavo naują, labai niūrų vaidmenį

Kino legenda, buvęs Kalifornijos valstijos gubernatorius ir galingiausias pasaulio žmogus Arnoldas Schwarzeneggeris tikrai nesimėgauja ramia senatve. Jis nuolat randa sau projektų. Ir nors jo tvarkaraštis nėra toks intensyvus, kaip daugumos dabartinių žvaigždžių, daug laisvalaikio jis neturi. Baigęs „Terminatoriaus: Genizės“ (angl. „Terminator: Genisys“) reklamavimo kampaniją aktorius imsis naujojo filmo „478“, kuriam scenarijų parašė ispanas Javieras Gullonas.

Kaip sufleruoja filmo pavadinimas, „478“ bus dalinai susijęs su lėktuvo katastrofa. A. Schwarzeneggeris atliks vyro vaidmenį, kurio žmona ir vaikas žūsta per lėktuvo katastrofą. Orlaivio avarija įvyko dėl oro kontrolieriaus klaidos. Kontrolierius tampa didžiausiu blogiečiu, žmonės pradeda jam grasinti, todėl jis perkeliamas į liudininkų apsaugos programą ir dingsta. Tačiau Schwarzeneggerio vaidinamas vyras negali užmiršti šios tragedijos ir ima ieškoti dėl jo šeimos žūties kalto žmogaus, siekdamas už tai atkeršyti.

Nors filmo siužetinė linija skamba kaip eilinė keršto veiksmo filmo istorija, portalas „Deadline“ praneša, jog tai toli gražu nebus vien tik veiksmo pripildyta juosta. Kaip pranešama, aktoriui teks labai niūrus vaidmuo, o veiksmas bus tik antraplanis filmo veikėjas. Labiausiai filme figūruos psichologiniai veikėjų portretai, sunkūs jų išgyvenimai ir žmogiškosios prigimties analizė. Taigi, galima sakyti, jog A. Schwarzeneggeris turės galimybę parodyti savo vaidybinius sugebėjimus. Juos, beje, buvo galima išvysti ir „Megėje“ (angl. „Maggie“), kuri siaubo filmui buvo visiškai nebaisi, bet veikėjai buvo įdomūs.

Nors visame pasaulyje Javieras Gullonas nėra dar labai žinomas scenaristas, jis jau yra sukūręs scenarijų vienam išties garsiam filmui. Jo darbas buvo Joe Saramago romano „Antrininkas“ (angl. „The Double“) adaptacija „Priešas“ (angl. „Enemy“), kurią režisavo Denisas Villenueve, o pagrindinį vaidmenį atliko Jake‘as Gyllenhaalas.

„478“ planuojama pradėti filmuoti jau šį rudenį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles