Dexteris Fletcheris kviečia susitikti Lietuvos kinuose

Jau visai netrukus Lietuvos kino teatrus pasieks stilingas britų trileris „Paskutinė s#####“ (angl. „Terminal“). Vieną pagrindinių vaidmenų jame atliks ir puikiai lietuviams pažįstamas britų aktorius ir režisierius Dexteris Fletcheris, siunčiantis specialią žinutę visiems kino mėgėjams ir kviečiantis į susitikimą kino salėse.

Aktorius filme įkūnys samdomą žudiką Vincentą. Jis – ypatingos barzdos ir labai subtilaus humoro jausmo savininkas, turintis vieną tikslą – gauti kuo daugiau mistinio nusikalstamo proto pono Franklino užsakymų ir kuo geriau įvykdyti užsakymus, kad ir kokia bebūtų to kaina. Dalį laiko Vincentas praleidžia nuolatinėje akistatoje su keista, gundančia padavėja, o kartu ir – striptizo šokėja Ane. Tuo pačiu ji yra ir dar kai kas, bet kas – nežino niekas.

Aktorius savo kreipimąsi į lietuvius kino žiūrovus pradeda pasisveikinimu ir kviečia į kino sales pažiūrėti naująjį filmą, kuriame jis režisieriaus kėdė išmainė į aktoriaus darbą. Čia jis pagrindinį vaidmenį atlieka su šiuo metu beprotiškai populiaria aktore ir Oskaro nominante Margot Robbie, britų komiku ir fantastinių filmų aktoriumi Simonu Peggu, legendinį „Ostiną Pauersą“ įkūnijusiu aktoriumi Mike‘u Myersu ir dar keliais kitais veikėjais. „Ateikite pamatyti „Paskutinę s#####“. Tai puikus filmas, aš labai juo didžiuojuos“, – savo kreipimesi į lietuvius teigia aktorius D. Fletcheris.

„Paskutinė s#####“ pasakos apie keistų ir spalvingų personažų knibždantį anoniminį miestą. Netikėtų siužeto posūkių ir persipinančių istorijų kupinoje juostoje veiksmas suksis apie du samdomus žudikus – Vincą ir Alfredą (Dexter‘is Fletcher‘is ir Max‘as Irons‘as), kurie vykdo itin rizikingą, bet dosniai apmokamą misiją, gautą iš paslaptingo užsakovo.

Vykdydami užduotį, jie susiduria su ne mažiau paslaptingais veikėjais: padavėja ir šokėja Ane (Margot Robbie), mirtina liga sergančiu ir gyvenimo prasmės desperatiškai ieškančiu mokytoju Bilu (Simon‘as Pegg‘as), iš pirmo žvilgsnio pilku ir neįsimenamu traukinių stoties valytoju Klintonu (Mike‘as Myers‘as). Kiekvienam iš jų siekiant savų tikslų, istorija greitai susipina į sudėtingą interesų, intrigų ir netikėtumų voratinklį, iš kurio išsipainioti pavyks toli gražu ne visiems.

„Paskutinė s#####“ kinus pasieks jau birželio 8 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles