Naujasis filmo „Gyvatės akys“ anonsas atskleidžia Eilinio Džo kilmę

Naujasis veiksmo ir nuotykių filmo „Gyvatės akys: Eilinio Džo kilmė“ (angl. „Snake Eyes: G.I. Joe Origins“) anonsas parodo klasikinius personažus, nestokoja nindzėmis perkrauto veiksmo, bet svarbiausia suteikia gerbėjams galimybę pamatyti iš naujo perkrautą filmų seriją. Filme „Gyvatės akys: Eilinio Džo kilmė“ pagrindinį vaidmenį atlieka romantinės komedijos „Pasakiškai turtingi“ (angl. „Crazy Rich Asians“) žvaigždė Henry Goldingas, kaip kiečiausias „Eilinio Džo“ būrio narys, specialusis agentas ir nindzė Gyvatės Akys.

Ankstesni serijos filmai, „Eilinis Džo. Kobros prisikėlimas“ bei „Eilinis Džo. Kerštas“, sulaukė prastų kritikų įvertinimų, todėl serija šiek tiek pailsėjo nuo tiesioginio veiksmo didžiajame ekrane. Dabar, Gyvatės Akių, vieno iš populiariausių serijos personažų kilmės filmas, kaip atskiras ir naujas trečiasis pasakojimas, perkraus visą „Eilinio Džo“ visatą. Nors filme bus pristatyti kiti klasikiniai originalaus animacinio filmo personažai, istorija daugiausia bus skirta Gyvatės Akims, jo santykiams su draugu / varžovu / priešu Audros Šešėliu (angl. „Storm Shadow“) ir tuo, kaip jis pirmą kartą įsitraukė į kovą su „Kobra“ būriu.

Ši istorija yra visiškai atskleidžiama naujame kino studijos „Paramount Pictures“ filmo „Gyvatės akys: Eilinio Džo kilmė“ anonse. Vaizdo klipe gausu įtemptų veiksmo sekų, klasikinių draugų ir priešų, bei atskleidžiama keletas naujų detalių apie Gyvatės Akių kilmę. Pačioje pabaigoje net galima pamatyti naująjį nindzės kostiumą, kuris atrodo kaip puiki jo originalaus kostiumo adaptacija iš animacinio filmo.

Sudėtingi tarpusavio Gyvatės Akių ir Audros Šešėlio santykiai visada buvo svarbūs abiem veikėjams, todėl naujasis anonsas ir skiria tam daug dėmesio, jie užmezga unikalų ryšį. Audros Šešėlio ištikimybė nuolat keitėsi su kiekvienu nauju Eilinio Džo filmu, todėl bus įdomu sužinoti, ar jis prisijungs prie „Kobros“ būrio ir kodėl. Vis dėlto šių dviejų veikėjų tarpusavio kova atrodo neišvengiama.

Nors anonse pasirodo „Kobra“ būrys, kuriam pirmiausia atstovauja Baronienė, nėra visiškai aišku, kokia yra jų misija ir kaip jie susidurs su Gyvatės Akimis. Jei šis filmas iš tiesų siekia perkrauti Eilinio Džo seriją, gali būti, kad pamatysime naujus piktadarius. Tuo pat metu atrodo, kad mažesnio masto kilmės istorija gali būti puikus žingsnis, leidžiantis filme sutelkti dėmesį į Gyvatės Akis, o kitus pagrindinius Eilinio Džo personažus palikti ateities filmams.

Veiksmo ir nuotykių filmo „Gyvatės akys: Eilinio Džo kilmė“ kinuose nuo liepos 23 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles