Naujausias Ryano Reynoldso filmas atrodo lyg „GTA 5“ susitiko su „Fortnite“

Įsibėgėjant vasaros populiariausių filmų sezonui, slopstant pandemijai ir kino teatrams saugiai vis plačiau atveriant visuomenei duris, kino gerbėjai ruošiasi netrukus pasirodysiantiems kino hitams.

Vienas iš tokių būsimų kino filmų, kino studijų „Disney“ ir „20th Century Studios“ veiksmo ir nuotykių komedija „Laisvasis Gajus“ (angl. „Free Guy“), kuriame pagrindinį vaidmenį atlieka aktorius Ryanas Reynoldsas, vertinant pagal naujausią anonsą, galėtų būti vienas didžiausių vasaros hitų.

Prieš savaitę pasirodžiusiame naujame filmo anonse pakanka to, kad jame yra R. Reynoldsas, ir „Laisvasis Gajus“ jau atrodo kaip juokinga komedija, bet dar ir kupina veiksmo.

Filme „Laisvasis Gajus“ taip pat vaidina Jodie Comer („Žudant Ievą“), Joe Keery („Keisti dalykai“) bei Taika Waititi („Toras: Ragnarokas“) – nepaprastai solidus kolektyvas, palaikantis R. Reynoldsą. Kaip ir režisieriaus kėdę užėmęs veiksmo filmo „Grūdintas plienas“ bei komedijos „Naktis muziejuje“ režisierius Shawnas Levy, vienas iš pagrindinių figūrų kuriant Lietuvoje filmuotą TV serialą „Keisti dalykai“.

Komedijoje „Laisvasis Gajus“ pilna aktorių, turinčių savo vertę, o R. Reynoldsas yra A sąrašo kino žvaigždė, kuri turėtų padėti pritraukti daugybę žiūrovų, kai filmas pasirodys kinuose šią vasarą.

Tačiau tai padaryti nebus lengva. Komedija „Laisvasis Gajus“ pasirodys kinuose, kai visos kino studijos pradės rodyti savo didžiausius (ir laukiamiausius) filmus šiemet, todėl kovos tarpusavyje dėl kiekvieno žiūrovo.

„Greiti ir įsiutę 9“, „Juodoji našlė“, „Džiunglių kruizas“ – tik trys iš dar daugiau vasaros hitų, kurie pasirodys prieš „Laisvasis Gajus“ premjerą.

Vis dėlto didžiausias „Laisvasis Gajus“ privalumas yra tai, kad tai originalus filmas. Tie kiti filmai yra tęsiniai, plėtojamų franšizių dalys, perkrovimai arba filmo „Džiunglių kruizas“ atveju, pagrįstas „Disneilendo“ pramogų parko atrakcionu.

„Laisvasis Gajus“ išsiskiria iš vasaros populiariausių kino hitų savo originalumu. Norint sekti „Laisvasis Gajus“ siužetą, nebūtina būti mačius ankstesnius „Greitų ir įsiutusių“ ar „Marvel“ kino visatos filmus.

Ir nors veiksmo ir nuotykių komedija pasirodys kinuose praėjus metams po planuoto išleidimo, sprendžiant iš komentarų pasirodžius naujajam anonsui, žmonės vis tiek noriai pažiūrės filmą „Laisvasis Gajus“ – kino gerbėjai džiaugiasi matydami Ryan Reynolds filme, kuris atrodo kaip „Grand Theft Auto 5“ ir „Fortnite“ kompiuterinių žaidimų mišinys.

Filmas „Laisvasis Gajus“ pristato atviro pasaulio žaidimą, kuriame paprastas bičas Gajus supranta esąs žaidime ir imasi misijos gelbėti savo miestą nuo piktadarių ir beširdžių žaidėjų. Niekieno nevaldomas antraeilis, statistinis žaidimo personažas pamažu užsuka tikrą nesusipratimų, beprotiškų nuotykių ir humoro uraganą.

Veiksmo ir nuotykių komedija „Laisvasis Gajus“ kinuose nuo rugpjūčio 13 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles