Prakaitą ringe filmuodamasis „Foxcatcher“ liejęs Channingas Tatumas: „Šios juostos kūrėjai nesistengė įtikti Holivudui“

Naujojo filmo „Foxcatcher“ aktorius Channingas Tatumas – vienas tų, kurie Holivude išgyveno neįtikėtiną metamorfozę. Iš neišskirtinio, bet puikų kūną turinčio vyruko, jam pavyko prasimušti iki aukščiausios klasės žvaigždės. Juokaujama, kad jis – tikras amerikietiškos svajonės įsikūnijimas, iš striptizo šokėjų gretų pakilęs į pačią šlovės padangę. Tiesa, naujausiame interviu „The Independent“ 34-erių Ch.Tatumas atviravo vis dar neatradęs stebuklingo recepto, kaip reikia vaidinti ir būti aktoriumi iki kaulų smegenų.

Galbūt vienas Ch.Tatumo kozirių tas, kad jis yra ypač atviras. Daugelis aktorių slėptų savo praeitį nusirenginėjant už pinigus, o štai šis vyrukas savo istoriją net papasakojo Steveno Soderbergho filme „Magiškasis Maikas“, kurį pats prodiusavo. Vasarą pasaulio kino ekranus pasieks ir sėkmės sulaukusios juostos tęsinys „Magiškasis Maikas XXL“.

Šiuo metu Ch.Tatumas išgyvena sėkmingiausius savo karjeros metus. Laimingai santuokoje su aktore Jenna Dewan-Tatum gyvenantis aktorius buvo žurnalo „People“ išrinktas seksualiausiu pasaulio vyru, žvilgantis leidinys „Vanity Fair“ skyrė jam savo viršelį, o hitu tapusiame „Lego filme“ aktorius įgarsino patį Supermeną. Tačiau Ch.Tatumas dėl pasiekimų nosies neriečia ir visuomet sako, kad dalis jo pasisekimo – laimingas atsitiktinumas, o visa kita – ryžtas ir sunkus darbas. „Iki šiol nežinau, kaip reikia vaidinti, koks turi būti aktorius. Kiekvienas darbas – vis kitoks“, – pripažino jis.

Naujausias kritikų liaupsių sulaukęs Ch.Tatumo vaidmuo – naujajame filme „Foxcatcher“, kuris laikomas viena prestižinių šių metų juostų. Filmo kūrėjas Bennettas Milleris Kanų kino festivalyje už ją buvo apdovanotas Geriausio režisieriaus trofėjumi.

Juostoje „Foxcatcher“ Ch.Tatumas įkūnijo olimpinį imtynininką Marką Schultzą. Pasakojimo centre – keisti ir tragiški jo santykiai su ekscentrišku bei paranojišku JAV milijardieriumi Johnu Eleuthere‘u du Pontu.

Vidurinėje amerikietišku futbolu, boksu ir kovos menais domėjęsis Ch.Tatumas teigė, kad visos šios sporto šakos neprilygo jo išlietam prakaitui ruošiantis imtynininko vaidmeniui. „Imtynės – visiškai kitokia sporto šaka. Tai labiau kultūra nei sportas“, – sakė aktorius, dėl šio vaidmens daug laiko praleidęs su tikruoju M.Schultzu, iš kurio mokėsi specialių, tik šiam sportininkui būdingų judesių ir manierų. „Šį filmą kūrėme dėl neįtikėtinos istorijos, ne dėl kino industrijos. Kūrėjai ir aktoriai nesistengė įtikti Holivudui“, – tikino Ch.Tatumas.

Įtampos kupina istorija apie profesionalaus sporto užkulisius, asmenines ambicijas ir iškreiptą draugystę – jau nuo sausio 23 dienos aštrių emocijų filme „Foxcatcher“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles