Modernaus kino femme fatale – Margot Robbie

Modernaus kino femme fatale – Margot Robbie

Kad ir kokią svarbią dalį  kino industrijoje užimtų vyrai, tačiau pastarieji įvykiai, skandalai ir apskritai bendras vaizdas tik patvirtina – moterys yra šios industrijos varantysis variklis. Dažnai taip nutinka, kad būtent jos labiausiai ir traukia į kinus visus žiūrovus, todėl vis atsiranda kino aktorių, kurios įgauna vienus ar kitus titulus. Bene labiausiai prigijęs toks pavadinimas yra „fatališka moteris“ arba iš prancūzų kalbos kilęs originalas – femme fatale.

Dažnai tai – ypatingą talentą vaidyboje, turinti aktorė, žavinti viso pasaulio kino žiūrovus ir kritikus savo universalumu, paslaptingumu ir, be jokios abejonės – išskirtine išvaizda. Tokia aktore šiuo metu tituluojama Oskaro nominantė, australė Margot Robbie. Lemtingas vaidmuo jos karjeroje buvo filme „Volstryto vilkas“ (angl. „Wolf of Wall Street“) kartu su Leonardo DiCaprio. Suvaidinusi šiame darbe Margot pamažu ėmė atskleisti savo unikalius aktorinius sugebėjimus įkūnyti be galo gražias, suktas ir paslaptingas moteris. Todėl po to ji pasirodė dar ne vienam filme, kur būtent panašaus tipo veikėja buvo reikalinga. Tikra suktybių meistrė jis buvo juostoje „Focus“, savo tikslo siekianti žurnalistė karinėje draminėje komedijoje „Whiskey Tango Foxtrot“, o kartu ir Oskaru nominuotoje rolėje biografinėje dramoje „Aš esu Tonia“ (angl. „I, Tonya“).

Tačiau bene pačiu įsimintiniausiu aktorės karjeros vaidmeniu tapo išskirtinis pasirodymas „DC“ komiksų ekranizacijoje „Savižudžių būrys“ (angl. „Suicide Squad“). Čia ji pasirodė kaip šaltakraujė psichopatė, šiek tiek pamišusi ir tuo pačiu viena aiškiausio proto veikėja. Margot sukurta veikėja tapo visišku hitu, nustelbusiu absoliučiai visus kitus aktorius, kurių tarpe buvo ir Willas Smithas, ir Jaredas Leto ir aibė kitų žinomų aktorių. Dabar veikėjos kostiumas yra bene labiausiai atpažįstamas, kaip ir tam tikros jos filme ištartos frazės. Aktorė susilaukė tokio pasisekimo, kad ne tik pasirodys antrame „Savižudžių būrio filme“, bet ir atskirai kuriamame moterų blogiukių filme, kuriame taip pat atliks Harlės Kvin vaidmenį.

Ir ši pasaulinė sėkmė su suktomis veikėjomis aktorės neapleidžia ir toliau. Be jokios abejonės, Margot pasirodė ir kitokiuose filmuose, kad ir „Legenda apie Tarzaną“ (angl. „The Legend of Tarzan“), „Laiko tiltas“ (angl. „About time“) ir kitose juostose. Bet labiausiai jai sekasi vaidinti būtent tokias – suktas, paslaptingas, mirtinas moteris ir artimiausias jos toks vaidmuo filme „Paskutinė s#####“ (angl. „Terminal). Čia aktorė įkūnys dar kitokia, šaltakrauję veikėją, kuri yra padavėja, šokėja ir dar kitokių tikslų siekiančią moterį. Aktorė ne tik suvaidino savo personažą, bet kartu ir prodiusavo šį filmą.

Margot Robbie filme pasirodys ir su Lietuva saitų turinčiu Dexteriu Fletcheriu, britų komiku ir fantastinių filmų aktoriumi Simonu Peggu ir kino žiūrovams puikiai pažįstamu Ostino Pauerso vaidmenį atlikusiu Mike‘u Myersu. „Paskutinė s#####“ kinuose pasirodys jau birželio 8 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles