Pasirodė pirmasis „Suspiria“ perdirbinio anonsas

Pasirodė pirmasis „Suspiria“ perdirbinio anonsas

Siaubo klasikos fanai gali džiaugtis: 2018-ųjų „Suspiria“ pagaliau įgauna fizinį pavidalą. Dar prieš mėnesį buvome erzinami žurnalistų, gavusių progą pamatyti pirmuosius filmo kadrus „CinemaCon“ metu, atsiliepimų, teigiančių, kad tai pats šlykščiausias ir labiausiai šokiruojantis jų matytas siaubo filmas, o vakar pirmasis anonsas pagaliau pasiekė ir mūsų akis.

Akivaizdu, jog labiausiai šokiruojantys filmo kadrai į anonsą nepateko, tačiau šiurpi nuotaika išsilaiko viso klipo metu. Kol kas per sunku spręsti apie juostos siužeto liniją, kadangi kadrai atrodo gan atsitiktiniai. Prie to prisideda ir faktas, kad 2018-ųjų „Suspiria“ nėra tiesioginis perdirbinys – režisierius Luca Guadagnino („Vadink mane savo vardu“) nusprendė remtis tik 1977-ųjų nuotaika, o istoriją perkurti iš naujo.

Įdomu, kad šis filmas nebando kopijuoti originalo ikoniškų detalių: raudonai-mėlynų tonų ir išskirtinio italų progresyvaus roko grupės „Goblin“ garso takelio – spalvos šiame filme prigesintos ir tamsios, o muziką pakeitė ambientiški ir ramūs sintezatoriai, už kuriuos atsakingas grupės „Radiohead“ lyderis Thom Yorke.

Filmas, kuriame vaidina Dakota Johnson, Chloe Grace-Moretz, Tilda Swinton ir Mia Goth, Jungtinėse Valstijose ir Italijoje pasirodys šį rudenį, Venecijos kino festivalio metu. Kol kas neskelbiama, ar naujoji „Suspiria“ bus rodoma Lietuvoje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles