Pasaulinės savaitgalio filmų pajamos (06.05 – 06.07)

Kaip ir buvo galima numatyti, praėjęs savaitgalis iškėlė į lyderius naująjį Paulo Feigo projektą ir Jameso Wano prodiusuotą siaubo trilerį, na, o studija „Warner Bros.“ švenčia antrąjį iš eilės laimėtą trijų dienų laikotarpį. Taip pat nelabai sužavėjo kino žiūrovus startavęs JAV populiaraus televizinio serialo pilno metro filmas. Šio savaitgalio pasaulio filmų Top 10 atrodo taip:

„San Andreas“ (angl. „San Andreas“) – antrą savaitgalį iš eilės savo pranašumą pasaulio kino rinkose demonstruoja naujausias studijos „Warner Bros.“ hitas su Dwayne‘u Johnsonu priešaky. Šį sykį filmas užsidirbo solidžius 97,8 milijonus dolerių iš 68 teritorijų. Tarptautinės pajamos pakilo iki 188 milijonų dolerių, o pasaulinės jau priartėjo prie 300 milijonų. Tokie skaičiai nebūtų įmanomi, jeigu ne galingas startas Kinijoje, kuris per savaitgalį filmo sąskaitą papildė 34 milijonais. Bendrai Kinijos žiūrovai juostai per šešias rodymo dienas skyrė 51 mln. dolerių. Šiaurės Amerikoje juostai pavyko per dešimt rodymo dienų gauti 92 milijonus ir jau šią savaitę filmas peržengs 100 milijonų dolerių ribą. Kol kas studija „Warner Bros.“ gali tenkinti 287 milijonais pasaulinių pajamų. Galutinės filmo pajamos turėtų priartėti prie 400 milijonų dolerių barjero.

„Ji – šnipė“ (angl. „Spy“) – Paulo Feigo režisuotas komedinis veiksmo filmas su Jasonu Stathamu, Melissa McCarty ir Jude‘u Law iš 54 šalių leido papildyti sąskaitas 25,6 milijonais dolerių ir padidinti savo pasaulinių pajamų skaičių iki 65,5 milijonų. Ganėtinai stipriai filmas startavo Jungtinėje Karalystėje – 4,1 mln. dolerių. Taip pat neblogus skaičius demonstruoja ir Rusija (3,1 mln.), Meksika (1,6 mln.), Vokietija (1,5 mln.). Bendros juostos pajamos pasiekė 86 milijonus dolerių įskaičiuojant ir Šiaurės Amerika. Po kelių dienų juosta perkops 100 mln. dolerių ribą.

„Tūnąs tamsoje: trečia dalis“ (angl. „Insidious. Chapter 3“) – naujausias Jameso Wano prodiusuotas siaubo filmas užsidirbo 14 milijonų iš 34 šalių. Filmas labai gerai startavo Rusijoje, kur užsidirbo 2,9 milijonus dolerių. Taip pat Brazilija ir Meksika filmui skyrė po 2 milijonus dolerių. Ateinantį savaitgalį trečioji žymiosios filmų serijos dalis pasieks 12 teritorijų. Kol kas filmo pajamos siekia 37,3 milijonus dolerių. Akivaizdu, jog pasiekti antros dalies uždarbį bus neįmanoma, tačiau filmas atsižvelgiant į kuklų biudžetą jau atpirko visas savo produkcijos išlaidas. Birželio 17 dieną, juosta atkeliaus ir į Prancūziją.

„Rytojaus žemė“ (angl. „Tomorrowland“) – 13,8 milijonais iš 77 šalių pasiguodė naujausia studijos „Disney“ nesekmė. Filmo globalinės pajamos siekia jau 93,5 milijonus dolerių, todėl apie 100 milijonų nereikia sukti galvos. Kartu su Šiaurės Amerikos pajamomis, filmo uždarbis siekia dabar 169,7 milijonus dolerių. Filmas daugiausiai užsidirbo Kinijoje (17,8 mln.), Rusijoje (7,4 mln.), Jungtinėje Karalystėje (7,4 mln.), Meksikoje (5,1 mln.), Prancūzijoje (4,9 mln.), Italijoje (3 mln.), Vokietijoje (2,7 mln.) ir Ispanijoje (2,4 mln.). Labiausiai nustebino Pietų Korėjo žiūrovai, kurie juostai skyrė vos 1,8 milijono dolerių. Ar juostai pavyks pasiekti 200 milijonų dolerių ribą, kol kas nežinia, ypač, kai jau šį savaitgalį į kino ekranus atkeliaus labai rimti žanro konkurentai.

„Doraemonas“ (angl. „Doraemon: Stand by Me“) – ir toliau pavergiantis Kinijos žiūrovus, japonų kultinis animacinis personažas šį kartą užsidirbo 13,4 milijonus dolerių ir vos per 11 rodymo dienų turi jau 73 milijonus. Įdomiausia, jog juosta tėvynėje užsidirbo 66,7 milijonus. Filmas taip pat tapo trečių visų laikų daugiausiai užsidirbusiu animaciniu projektų po „Galingasis 6“ (84,6 mln.) ir „Kung Fu Panda 2“ (94,7 mln.). Tikėtina, jog filmas aplenks „Disney“ animaciją.

„Pašėlęs Maksas: įtūžio kelias“ (angl. „Mad Max: Fury Road“) – po truputi nurimsta kitas studijos „Warner Bros.“ projektas. George‘o Millerio šedevras užsidirbo 11 milijonų iš 70 tarptautinių kino rinkų. Bendrai juosta užsienyje laikosi neblogai ir turi jau 184 milijonus. Šiaurės Amerikoje filmas užsidirbo 130 milijonus. Bendros juostos pajamos – 315 mln. dolerių. Kol kas vis dar nėra aišku, ar juostai atkeliaus į Kinija. Be jos, pasiekti 400 milijonu bus neįmanoma.

„Keršytojai: Altrono amžius“ (angl. „Avengers: Age of Ultron“) – studijos „Marvel“ superherojų komanda papildė savo sąskaitas dar 7 milijonais dolerių gautais iš 91 teritorijos. Tarptautinės filmo pajamos dabar siekia 910 milijonu ir jau palenkė pirmosios dalies rezultatą. Filmas užėmė penktąją visų laikų daugiausiai užsidirbusių filmų vietą. Daugiausiai prie tokio įvykio prisidėjo Kinija (233,6 mln.), Pietų Korėja (82,2 mln.), Jungtinė Karalystė (72,8 mln.), Meksika (50,4 mln.), Brazilija (47,7 mln.) ir Rusija (33,4 mln.). Filmas liepos 4 dieną atkeliaus į į Japoniją. Dabar juostos rezultatas visame pasaulyje – 1,350 mlrd. Dolerių.

„Aukšta klasė 2“ (angl. „Pitch Perfect 2“) – 46 teritorijose rodoma antroji studijos „Universal“ muzikinės komedijos dalis užsidirbo 4,6 milijonus dolerių. Filmas jau turi 89 mili9jonus globalinių pajamų ir 160 milijonus tėvynėje. Bendrai juostai jau pavyko perkopti 250 milijonų dolerių ribą. Filmo vis dar laukia 12 šalių.

„Poltergeistas“ (angl. „Polterigeist“) – studijos „20th Century Fox“ siaubo filmas šį kartą iš 32 šalių žiūrovų užsidirbo 3,2 milijonu dolerių. Tai leido pasiekti 24,5 milijonu bendrų tarptautinių pajamų ribą. Bendrai visame pasaulyje įskaičiuojant ir Šiaurės Ameriką filmas užsidirbo 68,9 milijonu dolerių.

„Draugeliai“ (angl. „Entourage“) – visai prastai šešiose kino rinkose startavo žymusis HBO kanalo serialo pilnametražis filmas su rinkęs begalę šou verslo žvaigždžių. Filmui pavyko užsidirbo 3 milijonu dolerių, iš kurių 2,6 milijonu skyrė Australija. Jungtinėje Karalystėje filmas pasirodys birželio 19 dieną. Kol kas filmo pajamos siekia 20,8 milijonus dolerių.

Jau po kelių dienų visame pasaulyje startuos dar vienas studijos „Universal“ būsimas hitas – „Juros periodo pasaulis“ (angl. „Jurassic World“), kurio buvo laukta net keturiolika metų. Tai akivaizdus kelių savaičių lyderis, kuriam pranašaujama virš 500 milijonų dolerių uždarbis visame pasaulyje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles